2017 m. spalio 7 d., šeštadienis

“Ryanair” vyriausiasis pareigūnas Michael Hickey palieka oro linijąŽmogus, kuris buvo atsakingas už pilotus, įgulos narius ir kitus kasdienius aspektus, išdirbęs kompanijoje beveik 30 metų, dabar ją palieka, praneša “The Irish Times”.


Vakar, penktadienį, kompanija patvirtino, kad Michael Hickey atsistatydina po beveik 30 darbo metų kompanijoje, kurioje dirbo įvairius darbus, o nuo 2014 metų ėjo vyriausiojo pareigūno pareigas.

“Ryanair” generalinis direktorius Michael O'Leary sakė, kad Michael Hickey per savo darbo metus kompanijoje labai prisidėjo prie aviakompanijos veiklos.

Po trijų savaičių, užbaigęs daugelį projektų ir perdavęs savo pareigas naujam įpėdiniui, jis galutinai paliks aviakompaniją. “Ryanair” generalinis direktorius Michael O'Leary prisipažino, kad jį bus sunku pakeisti ir pridūrė, kad aviakompanija jam dėkinga už jo darbą ir linki jam sėkmės.

Jau trys savaitės, kaip Airijos pigių skrydžių kompanija yra atsidūrusi dėmesio centre, po to kai paskelbė apie skrydžių atšaukimus, kurie turėjo įtakos apie 700 000 keleivių.

Prieš tris savaites aviakompanija pranešė, kad iki spalio pabaigos vidutiniškai atšaukia apie 50 skrydžių per dieną, kurie sujaukė planus apie 315 000 keleivių.

Rugsėjo 27 dieną kompanija vėl pranėšė, kad žiemos mėnesiais skraidys 25 orlaiviais mažiau, o nuo lapkričio iki kovo pradžios vėl bus atšaukiami skrydžiai ir tai jau įtakos apie 400 000 klientų.

Kompanijos generalinis direktorius atsiprašė keleivių ir pareiškė, kad jis prisiima visą atsakomybę už krizę ir dėl to kilusias problemas.

“Ryanair” informavo, kad daugiau nei 90 proc. keleivių gavo kompensacijas, kiti pakeitė skrydžių datas.

Prieš kelias dienas Michael O'Leary pasiūlė pilotams padidinti darbo užmokestį ir pagerinti darbo sąlygas.


Pagal Saugos reikalavimus pilotams, kurie per metus išskraidė virš 900 valandų, skrydžiai yra ribojami. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą