2017 m. spalio 11 d., trečiadienis

Antrimo policija rado raketų paleidiklį ir kitus su terorizmu susijusius įrankiusŠiaurės Airijos policija (Police Service of Northen Ireland – PSNI) atrado raketų paleidiklį ir kitus su terorizmu susijusius objektus Dundrod, Antrim, praneša Journal.ie.

Sekmadienį apie 5.30 val. pareigūnai buvo informuoti apie įtartiną radinį Bundore kelyje.

Kad būtų užtikrintas visuomenės saugumas, naktį policijos pareigūnai uždarė keletą kelių, o šaudmenų technikai raketų paleidiklį ir kitus, kaip manoma, su terorizmu susijusius įrankius, paėmė tyrimams.

“Mūsų tyrimas dar tik prasidėjo, tačiau manome, kad improvizuotos raketos paleidimo priemonė, rasta Bundore kelyje, ten buvo laikoma apie 3-4 savaites. Mes taip pat įsitikinome, kad raketos paleidimo priemonė yra veikianti ir tas, kuris ją ten paliko, negalvojo apie pasėkmes, – sakė detektyvas-inspektorius David Lowans. – Maždaug už 40 metrų nuo raketos paleidimo įrenginio, griovyje, pareigūnai rado krepšį, kuriame buvo pistoleto kopija, beisbolo lazda, plaktukas ir pirštinės. Nors šiuo metu sunku ką nors konkrečiai pasakyti, tačiau radiniai turi visus disidentų Respublikonų veiklos bruožus.”


Pareigūnai, vadovaudamiesi visuomenės pateikta informacija, toliau vykdo paieškas.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą