2017 m. spalio 2 d., pirmadienis

Astrologinė Auros prognozė spalio 3-17 d.


Artinasi gerų permainų metas, kada gali pavykti greitai išspręsti susikaupusias problemas, atsikratyti to, kas buvo negero, kas labai ir ilgai slėgė. Greitai rasite tinkamą išeitį. Pasistenkite daugiau bendrauti, ieškokite naujų idėjų ir siūlykite savas. Jums gali lengvai pavykti užmegzti gerų pažinčių, kurios atvers naujas galimybes įgyvendinant tai, kas svarbu jūsų pripažinimui, sėkmei, tvarkant reikalus ir jausmus. Palanku bus dirbti su sudėtinga informacija, mokytis svarbių dalykų, rengti konsultacijas, derybas, pristatymus. Gerai tvirtinti svarbius sandorius, dokumentus, užmegzti bendradarbiavimo santykius. Taip pat bus geras metas pradėti naujus darbus, naują veiklą, ypač jei viskas gerai apgalvota, parengta, jei tuo kada nors jau mėginote užsiimti, bet dėl kokių nors priežasčių nepavyko. Tinka tvarkyti verslo, piniginius, turto reikalus, tvirtinti sandorius. Palanku bendrauti su žmonėmis, su kuriais sieja bendros finansinės, profesinės ar verslo problemos.


Avinas. Naudingų susitikimų, patarimų, pasiūlymų, susitarimų ir sandorių diena. Tik nereikia per daug  veržtis į priekį.  Pasistenkite lėtinti savo darbo tempą – bus prasminga ne ką nors nauja išmokti, o tobulinti tai, kas jau pasiekta.


Jautis. Imkitės svarbių, atsakingų darbų, tvarkykite esminius reikalus, spręskite finansines problemas. Tai geras metas susitikti su rėmėjais, kreditoriais, spręsti jūsų uždarbio klausimą su šefu.

Dvyniai. Bus labai sėkmingas laikotarpis, tik reikėtų labiau pasitikėti savimi. Svarbu neskubėti, nes netikėtai galite pridaryti  žioplų klaidų. Neatsisakykite partnerių pagalbos, gerbkite jų nuomonę, nerizikuokite bendrais pinigais.

Vėžys. Netikėkite pirmu įspūdžiu ir pirma į galvą šovusia mintimi – galite neįvertinti tamsiųjų asmenų ar reikalų pusių. Nerizikuokite savo reputacija, karjera, sveikata ir gyvybe. Kelionės bus sėkmingos, ypač tolimos.


Liūtas. Nesiimkite sunkių darbų, atsakingų užduočių. Geriausia likti namie ir ramiai ilsėtis, nesukant galvos dėl esamų problemų, nes šiuo metu nieko realiai pakeisti negalėsite. Jums reikia laiko. Galimos išlaidos dėl neapdairumo, išsiblaškymo ar ginant vaikų, draugų ar giminaičių interesus.

Mergelė. Vargu ar jums pavyks reikalus sutvarkyti taip, kaip norisi, tad nesivadovaukite jokiais planais. Mažiau tikėkitės, pasikliaukite vien savo jėgomis. Galimi nesusipratimai su vaikais, mylimu žmogumi.

Svarstyklės. Ieškokite sąjungininkų – tai puikus laikas susitikimams su bendraminčiais, dalykiniais partneriais ar savo vadovais neoficialioje aplinkoje. Pasistenkite būti atidesni artimiesiems visą šį laikotrapį.

Skorpionas. Pasistenkite sutelkite visą dėmesį į nežymius dalykus, netikėtą draugo užuominą. Atsitiktinai išsprūdęs mylimo žmogaus, giminaičio ar vaiko žodis jums padės teisingai susiorientuoti, rasti išeitį iš aklavietės, kurioje esate atsidūrę jau  ilgą laiką.

Šaulys. Laukia staigmenos iš draugų, mylimo žmogaus, net vaikų ar kitų šeimos narių. Esate jų mylimi, tad labiau jais pasitikėkite ir nešykštėkite gerumo. Tinkamas laikas pirkiniams ir brangiems daiktams įsigyti.

Ožiaragis. Neverta vykti kur nors toli – namuose jūsų lauks smagūs netikėtumai, nelaukti, bet malonūs svečiai. Praleiskite geras akimirkas su šeima ir artimais draugais.  Flirtas gali būti apgaulingas – ne laikas meilės nuotykiams ir  romantiškiems pasimatymams  

Vandenis. Būkite kuklūs, venkite puikuotis net ir neišgalvotais savo nuopelnais, nežadėkite dalykų, kurių negalėsite įvykdyti. Šį periodą palankiau praleisti namuose, kad atsiribotumėte nuo bendravimo su svetimais žmonėmis ir sustiprintumėte sveikatą. Neplanuokite sunkių darbų.


Žuvys. Jausitės lengvabūdiškai, būsite linkę paišlaidauti, negailėsite pinigų ekstravagantiškiems daiktams, pramogoms. Daugiau laiko praleisite su bičiuliais ar giminaičiais, kuriuos išties mylite. Dabar ne tinkamas laikotarpis svarbiems susitikimams ar susitarimams.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą