2017 m. spalio 30 d., pirmadienis

Cork grafystėje Garda surado didelį kiekį narkotikųCork grafystėje Garda pareigūnai suėmė tris žmones, kai penktadienį, patikrinus jų namus, esančius Presentation Terrace, Kinsale, buvo rasta kokaino, ekstazi ir kanapių, rašo Independent.ie.

Patikrinimo metu gardaí surado ekstazi – kaina juodoje rinkoje sudaro apie 54000 eurų, rastų kanapių kaina siekia maždaug 60000 eurų ir kokaino, kurio vertė maždaug 175000 eurų. Narkotinės medžiagos paimtos tyrimui.

Vyras, kuriam 40 metų ir tokio paties amžiaus moteris bei 20 metų jaunuolis buvo pristatyti į Bandon Garda padalinį, jiems pateikti kaltinimai pagal 1996 metų Baudžiamojo kodekso 2 straipsnį (Prekyba narkotikais).

Po apklausos 40 metų moteris ir 20 metų vyras buvo paleisti, tačiau jų byla bus perduota Valstybinių kaltinimų direktoriui (Director of Public Prosecutions).


Šiandien, spalio 30d., 18 val., sulaikytas keturiasdešimties metų vyras bus pristatytas į specialų Macroom apygardos teismo posėdį, jam bus pateikti kaltinimai dėl narkotikų laikymo ir platinimo. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą