2017 m. vasario 24 d., penktadienis

“Airijos lietuviai daug juokėsi – o tai didžiausias komplimentas mums,” – sakė Martynas Starkus ir Vytaras RadzevičiusVasario 11 dieną Carltono viešbutyje Dubline vyko kelioninio humoro vakaras su žinomais žurnalistais, TV laidų vedėjais ir keliautojais Martynu Starkumi ir Vytaru Radzevičiumi. Šiemet sukanka 10 metų, kai prasidėjo šių dviejų jumoristų kelionės po pasaulį. 

Carltono viešbučio salė buvo pinutėlė –renginio metu žmonių veiduose švytėjo šypsenos, o momentais net žandus paskausdavo nuo juokingų istorijų, kurias pasakojo Martynas ir Vytaras. 


Tiesa, po renginio Vytaras prisipažino, jog šiek tiek baiminosi, kad vienas žmogus, sėdėjęs pirmoje eilėje, nuo juoko nenukristų nuo kėdės – susiėmęs už pilvo, jis kikeno viso renginio metu.

Po renginio pasaulio keliauninkai – Martynas ir Vytaras prisipažino, kad šiek tiek pergyveno, kaip juos priims Airijos publika. Todėl, pasak jų, kad išbandytų publiką ir suprastų, kaip su ja elgtis, renginio pradžioje nusprendė papasakoti vieną juokelį, kuris parodė, kad “publika susirinko išties puiki!”


Po renginio žiūrovai išpirko ne tik knygą “Įstrigę centrinėje Amerikoje” (knygų net pritrūko!), bet ir firminius keliautojų marškinėlius, o paskui būriu puolė prie scenos autografų.Paprastai renginiuose būna daugiau ar mažiau matyta publika, bet šį kartą atėjo daug naujų žmonių, kurių nebuvo matyti anksčiau “Aurora Project” organizuotuose renginiuose.


Nors tą dieną Dubline lijo, tačiau, pasak Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus, juos šildė karštos publikos emocijos ne tik renginyje, bet ir po to, vaikštant po Dubliną bei skanaujant airišką alų. Paklausti, kaip jiems patiko Airijos lietuviai, atsakė: “Jie labai šiltai mus priėmė – daug juokėsi, o prajuokinti žmones nėra lengva. Ir tai didžiausias komplimentas mums.”


Erika Klimenko
Renginio organizatorė, “Aurora Project”
Iwan Russ nuotraukosKomentarų nėra:

Rašyti komentarą