2016 m. lapkričio 29 d., antradienis

„BackToLithuania“  konferencijos Dubline organizatoriai laukia atsiliepimų, komentarų ir siūlo pagalbą norintiems grįžti į LietuvąPraėjus kuriam laiko po “BackToLithuania” renginio Dubline (renginys vyko spalio viduryje), “Alliance for Recruitment” komanda, kartu su renginio organizatoriais nori tarti Jums didelį AČIŪ už tai, kad buvote kartu. Tikimės, jog tinkamai nušvietėme esamą darbo rinkos situaciją Lietuvoje, pristatėme sėkmingai augančias įmones ir nors truputėlį paskatinome Jus pamąstyti apie grįžimą į Tėvynę. 

Kadangi ir toliau aktyviai prisidėsime prie “BackToLithuania” renginių, mums labai svarbus grįžtamasis ryšys tų dalyvių, kurie jau apsilankė šiame renginyje. Tad jei turite pasiūlymų, kokių pranešimų ar kokios aktualios informacijos norėtųsi išgirsti daugiau, būtume labai dėkingi, kad pasidalintumėte savo idėjomis ar patarimais!

Jeigu turite klausimų ar reikalinga pagalba ieškant naujų darbo pasiūlymų, galite kreiptis į “Alliance for Recruitment” kolektyvą! 
Mes nuolatos darbuojamės su daugeliu užsienio kapitalo įmonių Lietuvoje, todėl puikiai išmanome jų darbo specifiką bei vidinę kultūrą.


Daugelį skirtingų atvirų pozicijų galite peržvelgti čia: http://www.afr.lt/lt/darbo-pasiulymai
Mūsų konsultantai pasiruošę Jums padėti! http://www.afr.lt/lt/musu-komanda

Tikimės susitikti Lietuvoje!

Karolis Česonis
Recruitment Consultant
Email: kc@afr.lt
Telefonas: +370 607 92952
LinekedIn: https://lt.linkedin.com/in/karoliscesonis                                                            Komentarų nėra:

Rašyti komentarą