2016 m. lapkričio 29 d., antradienis

Astrologinė Auros prognozė lapkričio  30 – gruodžio 14 dienomsGali visiškai netikėtai apimti entuziazmas griebtis ko nors naujo, keisti, perdarinėti, pardavinėti, tačiau kol kas būtų naudingiau imtis senų darbų, orientuotis į patikrintus sprendimus ar seniai pamirštą ir atidėtą taktiką. Praeities patirtis, seni draugai gali tapti atsparos tašku sprendžiant daugelį klausimų. Taip pat tikėtini įkvėpimas ar atradimai bendraujant, dirbant su nauja informacija. Ne pats geriausias metas ką nors keisti veikloje. Atidumas išgirstoms pastaboms, kritikai darbe ir namie, skatins jūsų norą keistis į geresnę pusę. Tai puiki proga išlaikyti savo darbo vietą, neprarasti vadovybės ir klientų pasitikėjimo bei gyvenimo džiaugsmo. Tai toks jėgų atgavimo metas, kai grįžta harmonija, gėris visose gyvenimo sferose, kai tampame laimingi ir turtingi visomis prasmėmis. Tai meilės bei darnos, grožio, sotumo ir pinigų energijos sugrįžimas į mūsų gyvenimus. Puikus karminis atpildas laukia dosnių ir darbščių žmonių: spręsis materialinės problemos, likimas taps visapusiškai dosnus kiekvienam mokančiam išlaukti.


Avinas. Patartina būtų niekuo nauju neužsiimti, vengti nereikalingo bendravimo, ypač įkyrių, nepažįstamų žmonių. Pasikliaukite savo nuojauta, sapnais – tikrai neapsigausite. Būkite atidūs ir smulkmenoms, nes atsitiktinis žodis, nereikšmingas gestas padės suprasti paslėptą reikalo pusę.

Jautis. Pirma šio periodo savaitė bus nuostabi, jumis džiaugsis ir didžiuosis draugai, artimieji. Likimas maloniai šypsosis – viskas pavyks, kad ir kuo užsiimtumėte. Tiks spręsti sudėtingas problemas, susitikti su žmonėmis, nuo kurių priklausys jūsų ateitis.

Dvyniai. Seksis tvarkyti sudėtingus darbo reikalus. Tiesa, pasiistenkite nesiaiškinti su vadovybe karjeros ar perspektyvos klausimų, gali nieko nepavykti, tiesiog dirbkite savo įprastą darbą. Ir apskritai, venkite ginčytis su vadovybe, tėvais – jūsų argumentai nebus įtikinami.

Vėžys. Šiomis dienomis tiks spręsti sudėtingas meilės problemas – būsite išmintingi ir toliaregiški. O štai užmegzti naujo meilės romano nepatartina. Kelionės darbo reikalais, viešnagės į gimtus kraštus bus nelabai nepalankios. Taip pat tai sudėtingas laikas tvarkyti mokesčių ar skolų reikalus.

Liūtas. Nusimato puikios dienos, kai norėsis viską pertvarkyti savo namuose, kai ką pakeisti bendraujant su mylimu asmeniu, priminti apie save aplinkiniams. Pasinaudokite proga teisiniams reikalams tvarkyti, taip pat bendradarbiavimo susitarimams tvirtinti.

Mergelė. Pasistenkite atleisti mylimam asmeniui, neskaičiuokite nuoskaudų. Savaitgaliui patartina planuoti romantiškas išvykas  su antraja puse. Būtų gerai rasti galimybę nueitį į koncertą ar teatrą, pasirodyti viešumoje. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai bei jos profilaktikai.

Svarstyklės. Greitai galite susigraudinti, net išsigąsti, kitaip kalbant, būsite labai jautrūs ir pažeidžiami, tad venkite bendrauti su savanaudiškais asmenimis, taip pat mėgstančiais mokyti kitus. Nekeiskite įsitikinimų, neprisiimkite naujų įsipareigojimų. Šeimoje nedemonstruokite ambicijų – būkite kuklesni, paslaugesni.

Skorpionas. Jūsų aplinkoje gali pasirodyti ne visai sąžiningų žmonių, tad nebūkite patiklūs. Neskubėkite duoti pažadų, skolinti pinigų ar tikėti tuo, ką išgirdote. Viskas gali būti visai ne taip, kaip pateikiama. Tvarkydami svarbų, reikalą niekuo nepasikliaukite – elkitės taip, kaip sako jūsų vidinis balsas. Geriausia būtų itin svarbius reikalus atidėti kitam mėnesiui.

Šaulys. Mažiau tikėkitės dėkingumo iš tų, kuriems padėjote. Kita vertus, venkite priimti peršamą pagalbą – gal jus bandoma papirkti? Netinkamas metas teisiniams, piniginiams ar turto reikalams tvarkyti. Nepatartina nieko skolinti ar investuoti.

Ožiaragis. Į esamas problemas labai sunkiai reaguosite, visiškai prarasite ramybę, tačiau jums pavyks rasti išmintingą sprendimą ar bent protingą dabartinių nesėkmių paaiškinimą. Ne laikas dalykiniams susitikimams su užsieniečiais ir komandiruotėms.

Vandenis. Sunkokas laikmetis, jausitės nervingi, įsitempę. Bus nemenka traumų, nesėkmių, praradimų, nuostolių tikimybė. Būkite atsargesni dirbdami su technika, venkite ginčų su artimaisiais, taip pat su kolegomis, partneriais. Ir labai neišgyvenkite dėl galimų nesklandumų su mylimu asmeniu, greitai viskas keisis į geresnę pusę, turėkite kantrybės.


Žuvys. Galite susilaukti netikėtos kritikos, tačiau nesivelkite į ginčus ir konkurencinę kovą. Būkite švelnesni sutuoktiniui: šiomis dienomis šilumos trūkumas gali būti skandalo ar net ilgo atšalimo priežastimi. Nieko svarbaus neplanuokite, nebent poilsinę kelionę. Svarbu įsiklausyti į savo vidinį balsą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą