2017 m. vasario 4 d., šeštadienis

Vyriausybės suformuota komisija sieks sulyginti draudimo išmokas po avarijų ir kitų kelių eismo įvykių su tarptautiniais standartais

Kad pažabotų labai išaugusias draudimo kainas Airijoje, Vyriausybė formuos komisiją, kuri peržiūrės asmeninių sužeidimų ieškinius dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo (minkštųjų audinių pažeidimo). Draudimo mokestis Airijoje išaugo 70 procentų per paskutinius trejus metus ir tai stipriai padidino neapdraustų transporto priemonių skaičių.

Kainos išaugo dėl draudimo įmonių kainų ir investicijų klaidų, o ne dėl padidėjusios ieškinio sumos. Komisijos tikslas yra sulyginti draudimo išmokas po avarijų ir kitų kelių eismo įvykių su tarptautiniais standartais ir taip sumažinti draudimo mokestį vairuotojams.

Vienas iš tokių vis populiarėjančių ieškinių, kurių išmokėtos sumos taip pat išaugo, yra asmens sužeidimas, autoįvykio metu patyrus sutrenkimą. Sutrenkimas sudaro 80 procentų visų kelių eismo įvykių ieškinių. Esant rimtiems sutrenkimams, išmokama 7 600 eurų maksimali suma; Airijoje kompensacijos suma siekia iki 77 900 eurų, o  Jungtinėje Karalystėje – 24 244 eurai. Tačiau tokie duomenys yra neišsamūs, nes daugiau nei 70 procentų visų ieškinių yra privačiai sprendžiami draudimo įmonių, kurios atsisako pateikti savo susitarimo išvadas. Neturint šių duomenų, komisijai nebus lengva tinkamai atlikti savo darbą.


Tikimasi, kad šalies Finansų ministras paskelbs apie naujos komisijos sudarymą per kelias ateinančias savaites po to, kai bus paskelbta oficiali ataskaita apie aukštas draudimo kainas ir būdus joms sureguliuoti. 

Griffin Solicitors


Advokatai. Notaro paslaugos. 
Gabriel House, 6 Cypress Park, Templogue, Dublin 6W 
Mes dirbame 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. 
Mob.: 0862179620 

Jeigu jums reikia teisininko patarimo, prašome skambinti tel.: 0862179620 arba parašyti elektroninį laišką: inga@griffinsolicitors.ie 

Apsilankykite mūsų internetinėje svetainėje http://griffinsolicitors.ie/?lang=lt 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą