2017 m. vasario 10 d., penktadienis

Astrologinė Auros prognozė vasario 7 - 21 dienoms


Nusimato labai nervingas, konfliktiškas metas, reikės vengti kraštutinumų ir skubėjimo. Vasario 11 dieną įvyks Mėnulio užtemimas Mergelės zodiako ženkle. Ypač pažeidžiami bus būtent šio ženklo atstovai. Netikėtai galite susidurti su agresyviais, įžūliais asmenimis, patirti priešų, konkurentų provokacijų – tik nepraraskite savitvardos ir sveiko proto. Iliuzinis metas, kada labai lengva įklimpti į avantiūras, pažeisti įstatymus ar ieškoti nesąžiningų kompromisų. Gobšumas, noras pergudrauti, apeiti įstatymus ir pan., taps pagrindine šio periodo pagunda. Būkite pagarbesni aplinkinių nuomonei, neskubėkite peikti, reikšti savo nuomonę, juolab, nepasitenkinimą. Venkite kritikos – tai nejučiomis gali peraugti į konfliktą. Ir su niekuo nenutraukite santykių, atvirkščiai, siekite susitaikymo. Nepalanku tvirtinti jokių sandorių, sutarčių. Ypatingai sudėtingas metas bus moterims bei moteriškiems kolektyvams – nesivelkite į intrigas, konfliktus, apkalbas. Netiks pirkti vertingų daiktų, papuošalų, meno kūrinių. Nepalankus metas ir romantiškoms pažintims bei pasimatymams, pramogoms. Išaugs nelaimingų atsitikimų, įvairių avarijų tikimybė. Šis metas itin nepalankus emocingiems asmenims – stenkitės į viską ramiai, optimistiškai reaguoti ir nemėginkite aiškintis santykių su artimaisiais, mylimu žmogumi – galite rimtai susipykti dėl tuščių ambicijų, dėl tariamai nepatenkintų lūkesčių.


Avinas. Nepradėkite kabinėtis dėl niekų, kritikuoti – bendraukite, spręskite kilusias problemas draugiškai. Darbe būsite sumanūs – imkitės sudėtingų užduočių. Beje, jūsų akiratyje atsirasti naujų, jus palaikančių žmonių, galinčių padėti tvarkant reikalus.

Jautis. Nelabai sėkmingas laikas svarbiems susitikimams – tiek dalykiniams, tiek asmeniniams. Aplinkiniai jums turės padidintų reikalavimų ir dėl to jūsų planai gali subyrėti. Nepulkite į neviltį, tiesiog dabar pats netinkamiausias metas.

Dvyniai. Sunkių darbų ir kelionių neplanuokite. Neblogai tvarkyti reikalus, susijusius su šeima, namais, nekilnojamuoju turtu. Gautus dalykinius pasiūlymus priimkite, bet neskubėkite vertinti. Taip pat dabar gera proga pasitikrinti sveikatą. Verta su savo gyvūnu apsilankyti pas veterinarą.

Vėžys. Nepasikliaukite pirmu įspūdžiu: jokių neapgalvotų ir skubių veiksmų. Nereikėtų tikėti ir draugų pažadais arba jų nuomone – jūsų savisaugos jausmas gali snausti. Atsargiau su elektros prietaisais, kompiuteriais. Labiau pasaugokite mobiliuosius telefonus nuo kišenvagių.

Liūtas. Būtų protinga atsisakyti bendravimo, ypač su įtakingais žmonėmis, užsieniečiais. Verčiau ilgiau pabūti vieniems – taip išvengsite nereikalingų pagundų, klaidingų apsisprendimų. Nepasiduokite provokacijoms, mėginimui šantažuoti, vėliau galite labai pasigailėti. Venkite savo viršininko – galite patekti į nemalonę.

Mergelė. Pasistenkite nuo visų atsiriboti psichologiškai, likti nepriklausomais nuo svetimos įtakos. Nepasikliaukite draugų nuomone ir nesikreipkite su prašymais į įtakingus bičiulius, užsieniečius –tik pabloginsite padėtį. Atsargiau kelyje. Saugokitės vagių, liežuvautojų. Netikėkite apkalbomis.

Svarstyklės. Iki galo nepasikliaukite partneriais darbe, verta tikrinti bet kokią jus pasiekiančią informaciją, ypač susijusią su pinigais arba artimaisiais.

Skorpionas. Jūsų laukia labai sudėtingas metas, tarsi išbandymas. Saugokite sveikatą bei reputaciją. Dėl menkos klaidos, kuri galėjo būti jau seniai padaryta, ir dar ne jūsų, gali sugriūti ilgai puoselėtos viltys. Pasistenkite prisipažinti dėl to, dėl ko jaučiatės kalti, – būtina, kad jūsų sąžinės niekas neslėgtų.

Šaulys. Per didelis entuziazmas, noras sužavėti, atkreipti į save ar savo sumanymus dėmesį, gali tapti lemtingos klaidos, nuostolių priežastimi. Prieš ką nors veikdami, nepamirškite pagalvoti apie pasekmes. Gali tekti sumokėti ir už ankstesnes iliuzijas.

Ožiaragis. Jūsų veiksmai turi būti gerai apgalvoti. Nepasiduokite finansiniam spaudimui ir nepainiokite draugiškų ryšių su dalykiniais. Dirbkite atidžiau, jei saugote savo darbo vietą. Kita vertus, jei jums dabartinis darbas įgriso, galite dėl menkos nesėkmės ar konflikto viską mesti ir išeiti laimės ieškoti kitur.

Vandenis. Nesitikėkite greitos naudos iš miglotų reikalų. Gauti dalykiniai pasiūlymai bus naudingi nebent vėliau. Mažiau klausykite piktų draugų apkalbų apie mylimus žmonės, netyčia galite ant jų supykti. Labiau pasaugokite žaidžiančius vaikus, toliau nuo jų laikykite elektros prietaisus, vaistus.


Žuvys. Ilgai slėptas nepasitenkinimas savo šeima, artimu žmogumi, sutuoktiniu ar draugu gali išsiveržti į paviršių dėl atsitiktinio preteksto ar menknekio. Stenkitės labiau kontroliuoti savo emocijas. Nepriimkite radikalių sprendimų dėl savo šeimos, gyvenamosios vietos, darbo pakeitimo. Blogas metas pradėti remontus, pirkti baldus ar naują buities techniką.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą