2017 m. vasario 15 d., trečiadienis

„Aer Lingus” ketina įsigyti septynis lėktuvus


© Provided by Irish Independent Aer Lingus ceo Stephen Kavanagh

Kompanija “Aer Lingus” baigia derėtis dėl septynių ilgo nuotolio atstumus galinčius įveikti “Airbus A321” lėktuvų pirkimo, praneša “Irish Independent”.

“Aer Lingus” ya dalis IAG (International Airlines Group – IAG) vienos iš didžiausių oro linijų grupės, kuriai priklauso tokios kompanijos kaip: “Aer Lingus”, “British Airways”, “Iberia” ir “Vueling”. Jeigu sandoris užsibaigs sėkmingai, “Aer Lingus” lėktuvų parkas 2019 metais pasipildys dar septyniais lėktuvais.

Kompanija siekia išplėsti skrydžių į JAV tinklą ir naujai įsigyti lėktuvai bus naudojami būtent šiam tikslui – jie pakeis lig šiol naudojamus “Boeing 757”.

Pasak “Irish Independent”, kompanija “Aer Lingus” atsisakė komentuoti, ar sandoris baigtas, tačiau dienraščiui žinoma, kad prašymą dėl dalyvavimo konkurse ir naujų lėktuvų įsigijimo kompanija pateikė pernai.

Ilgus nuotolius galinčius įveikti “A321” tipo lėktuvus kompanija taip pat ketina naudoti ir skrydžiams po Europą. 

“Mes įsitikinę, kad orlaivių įsigijimas padės mums įgyvendinti mūsų ambicijas,” – sakė kompanijos vadovas. – Ir jei mes protingai sudėliosime kainas, tai atvers mums naujas galimybes. Tos galimybės nebūtinai yra unikalios “Aer Lingus”, bet pasaulyje nėra daug kompanijų, kurios ieško galimybių skrydžiams per Atlantą,” – pridūrė jis.

Stephen Kavanagh informavo, kad naujasis “Airbus” tipo lėktuvas turi 16 biznio klasės ir 172 ekonominės klasės vietas.


“Kadangi mūsų norimi įsigyti lėktuvai turi panašumų su kompanijos jau eksploatuojamais “A320” lėktuvais, juos nebus sunku eksploatuoti ir naudoti transatlantiniams skrydžims. Prieš baigdami derybas dėl naujų lėktuvų įsigijimo, mes turime būti tikri, kad aukšto rango viršininkai suras galimybių, kaip naujai įsigytus lėktuvus efektyviai išnaudoti”, – sakė Stephen Kavanagh. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą