2017 m. vasario 2 d., ketvirtadienis

Per šių metų sausį narkotikų konfiskuota daugiau, negu per praėjusius visus 2016 metus

Per 2017 metų pirmąjį mėnesį Gardaí konfiskavo narkotikų daugiau negu per praėjusius penkiolika mėnesių, praneša dienraštis “The Irish Independent”.


Gardaí, pradėję ryžtingą ir beprecendentinę kovą su narkotikų prekeiviais ir, atlikę keletą sėkmingų operacijų, sudavė jiems triuškinantį smūgį.

Pareigūnai įspėjo gaujų vadus “pagalvoti du kartus” prieš imantis kokių nors atpildo veiksmų.

Detektyvas-inspektorius (Detective Superintendent – Det Supt) Tony Howard iš Narkotikų ir organizuotų nusikaltimų biuro (Drugs and Organised Crime Bureau) sakė: “Niekam nepavyks paimti įstatymą į savo rankas. Mūsų vaidmuo yra ištirti nusikaltimus ir patraukti įtariamuosius baudžiamojon atsakomybėm, o teismai priims sprendimą dėl jų kaltės.”

Gardaí komisarė Noirin O'Sullivan atskleidė, kad vien per sausio mėnesį pareigūnai konfiskavo narkotikų, kurių vertė siekia daugiau nei 44 milijonai eurų – per 2016 metus buvo konfiskuota narkotikų už 23 milijonus eurų.

Vakar vakare Ashbourne buvo konfiskuota kanapių, kurių vertė siekia 3 milijonus eurų.

Pasak komisarės, Gardaí ir toliau glaudžiai bendradarbiaus su Šiaurės Airijos policijos tarnyba (Police Service Northern Ireland – PSNI), Jungtinės Karalystės ir ES šalių teisinėmis institucijomis, kovojant su narkotikų prekeiviais ir nusikalstamomis grupuotėmis.

Komisarės pavaduotojas John Twomey informavo, kad iš nusikalstamų grupuočių yra konfiskuoti 456 šaunamieji ginklai, įskaitant 36 “labai rimtus ginklus", tokius kaip kulkosvaidžiai ir šautuvai, taip pat konfiskuota 2, 2 milijonai eurų grynųjų pinigų, išimta 3,8 milijonų eurų iš įšaldytų sąskaitų.


Pasak John Twomey, kovai su narkotikų prekeiviais ir organizuotomis nusikalstamomis grupuotėmis yra įsteigta daugiau nei 22 000 ginkluotų kontrolės punktų 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą