2017 m. rugsėjo 26 d., antradienis

"Ryanair" pilotai pradėjo ieškoti užtarėjųMaždaug 350 „Ryanair” pilotų Dubline ketina prisijungti prie Airijos oro linijų pilotų asociacijos (Irish Airline Pilots' Association - IALPA), rašo Independent.ie.

IALPA prezidentas Evan Cullen patvirtino, kad gavo pilotų prašymus tapti Asociacijos nariais, tačiau, norint būti IALPA nariu, pilotas turi turėti tam tikrą kvalifikaciją. Pasak Evan Cullen, dabar "Ryanair" kompanijos pilotų prašymai yra nagrinėjami. 

Nors “Ryanair” yra nesusijusi su organizacijomis ir nepripažįsta profsąjungų, tačiau jei pilotai prisijungs prie Asociacijos, tuomet jie galės teisėtai balsuoti dėl “tam tikrų rūšių pramoninių veiksmų, įskaitant ir streikus”.

“Ryanair” generalinis direktorius Michael O'Leary priešinasi dėl bet kokios Asociacijos veiklos ar įtakos jo vadovaujamoje oro linijų kompanijoje.

“Ryanair” taip pat neatsakė į Europos lakūnų asociacijos (European Cockpits Association - ECA) pareiškimą, kuriame teigiama, kad ši Asociacija palaiko “Ryanair” pilotų reikalavimus. Europos lakūnų asociacija, atstovaujanti daugiau nei 38 000 pilotų visoje Europoje, paragino “Ryanair” “inicijuoti struktūrinius pokyčius kompanijoje ir skubiai sėsti prie derybų stalo”.

“Ryanair” turi apie 4200 pilotų. Kompanija pasiūlė jiems dirbti 10 dienų per jų atostogas ateinančiais metais ir už tai pažadėjo kapitonams papildomai sumokėti 12 000 eurų ir 6 000 eurų antriesiems pilotams.

Kitose kompanijose dirbantiems pilotams “Ryanair” pasiūlė dirbti tokiomis pačiomis sąlygomis, už tai jiems papildomai sumokant 10 000 eurų.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą