2017 m. rugsėjo 25 d., pirmadienis

Airijos ministrai “prisiduria” prie atlyginimo nuomodami savo nekilnojamąjį turtą


 
Šeši iš 19 ministrų turi savo nuosavybes, o penki “Fine Gael” partijos nariai savo kišenes pasipildo iš nuomos pajamų. Pasak dienraščio “Irish Mirror”, šiuo metu, kai šalies Vyriausybė patiria didžiulį spaudimą sprendžiant būsto stygiaus ir benamių skandalų problemas, kai kuriems ministrams tai greičiausiai nelabai rūpi.


Pavyzdžiui, Žemės ūkio ministras Michael Creed išnuomoja nekilnojamąjį turtą trijose skirtingose Macroom vietose, Cork grafystėje. Jis valdo komercinį pastatą, kuriame yra trys butai, taip pat turi nuosavybės ir kitose vietose, kurią taip pat išnuomoja.

Socialinės apsaugos ministrė Regina Doherty turi nuosavybės Ashbourne verslo parke, Meath grafystėje ir butą City Campus, esantį Limerick.

Buvęs Būsto ministras Simon Coveney išnuomoja apartamentus su vaizdu į Harty krantinę Rochestown, Cork grafystėje.

Valstybės gynybos ministras Paul Kehoe yra išnuomojęs savo nekilnojamąjį turtą Enniscorthy ir butą Haddington Road, Dubline.

Teisingumo ministras Charlie Flanagan ir Valstybės ministras  Joe McHugh taip pat yra nekilnojamojo turto savininkai.

Šalies Parlamento narių interesų registro duomenys rodo, kad premjeras Leo Varadkar ir jo pavaduotoja Francis Fitzgerald bei naujai išrinktas Būsto ministras Eoghanas Murphy negauna jokių papildomų pajamų iš savo nekilnojamojo turto.

Kiti penki Vyriausybės ministrai taip pat prisiduria prie atlyginimo nuomodami savo nuosavybes. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą