2017 m. gegužės 29 d., pirmadienis

Skyrybos


Prašau padėti - gyvenu Airijoje 10 metų, atvykau į šią šalį su dviem vaikais, po to kai vyrui buvo pasiūlytas geras darbas. Praėjus metams po atvažiavimo į Airiją, vyrą atleido iš darbo, tada pradėjau dirbti aš, o jis liko namuose su vaikais. Paskui jis vėl susirado darbą, o pernai pareiškė, kad jis sutiko kitą moterį ir nori palikti šeimą. Buvau prieš tokį jo sprendimą, nes norėjau išsaugoti šeimą. Tačiau jis išvyko į savo gimtinę ir ten, man nieko nežinant, padavė skyryboms. Ką man daryti? Mes turime paėmę paskolą namui įsigyti, automobilis taip pat pirktas kreditan, be to man reikia mokėti už dviejų vaikų mokslą. Jis moka man kiekvieną savaitę, tačiau tai labai nedidelė suma ir mums sunkiai sekasi sudurti galą su galu. 

Pirmiausia, jūs turite pasiekti, kad jūsų skyrybos būtų pripažintos. Jūsų laiške nėra pakankamai informacijos, kad galima būtų daryti galutines išvadas, tačiau jeigu jūs sakote tiesą, kad jūsų skyrybos vyko be jūsų žinios ir sutikimo, be to, kiek aš suprantu, jus išskyrė ne Airijoje, todėl labai tikėtina, kad čia jūsų skyrybos nebus pripažintos.


Jūs, jūsų sutuoktinis ir vaikai gyvenate Airijoje pakankamai ilgai, todėl visi šeimos klausimai turėtų būti sprendžiami vadovaujantis vietos teisėtvarkos įstatymais. Jums būtina pasikonsultuoti su teisininku, kuris specializuojasi šeimos bylose arba užsiregistruokite nemokamai teisinei pagalbai. Mes jau ne kartą aptarinėjome Separation Agreement, Judicial Separation and Divorce klausimus, tačiau galime peržiūrėti dar kartą.

Separation Agreement sutartis sudaroma dalyvaujant abiejų šalių advokatams. Kai kuriais atvejais šalys, pagyvenusios vienerius metus atskirai (Judicial Separation), gali priimti sprendimą kreiptis į teismą. Reikia pažymėti, kad Separation Agreement ir Judicial Separation nėra skyrybas patvirtinantys dokumentai ir nesuteikia teisės sudaryti naują santuoką, o tik reglamentuoja sutuoktinių gyvenimą atskirai, vaiko paramos (alimentų), turto padalijimo ir kitus klausimus.

Šių susitarimų buvimas labai supaprastina skyrybų procesą. Pradiniame etape labai svarbu, padedant advokatui, apsispręsti, kokį variantą jūs pasirinksite: Separation Agreement ar Judicial Separation, nes tai yra du skirtingi dokumentai.  Airijoje prašymą dėl santuokos nutraukimo gali pateikti viena iš šalių po to, kai šalys gyveno atskirai ketverius iš penkerių metų ir jos nemato nei būdų, nei galimybių atstatyti santykius.

Jeigu sutuoktinis vilkina laiką ir nepriima sprendimo, pateikite prašymą dėl vaiko išlaikymo (alimentų). Labai tikėtina, kad jūsų vyras teisme vadovausis faktu, kad jūs jau esate išsiskyrę. Jam pasirinkus tokią taktiką, jūs turite svarų argumentą, kuriuo jums reikėtų pasinaudoti - jūs nieko nežinojote apie skyrybas, be to, jos įvyko ne tik be jūsų sutikimo, bet netgi jums apie tai nieko nežinant.

Taip pat paaiškinkite teisėjui, kad tuo metu jūs norėjote išsaugoti santuoką, o sutuoktinis padavė dokumentus skyryboms slapčia nuo jūsų. Tikėtina, kad teisėjas nagrinės bylą dėl alimentų mokėjimo arba Judicial Separation klausimą (tai priklausys nuo to, kokį variantą jūs pasirinksite kartu su advokatu), nes pažeidimai, kuriuos padarė jūsų vyras, yra akivaizdūs.

Jums atsakė advokatė Jelizaveta Donneri

Rusų kalba kalbanti advokatė Airijoje, turinti dvigubą kvalifikaciją ir sėkmingą daugiametę advokatūros praktiką Airijoje. Ji buvo pirmoji rusakalbė advokatė, pradėjusi savo advokatūros veiklą Airijoje. Jos kompetencijoje yra: nagrinėjimas bylų, susijusių su asmens kūno sužalojimais, turėjusių įtakos sveikatai, imigracijos, įsidarbinimo, komercijos, šeimos, civilinės bylos klausimai, atstovavimas teisme.

Advokatės mob.: 086 038 0385; Tel.: 01 853 7301;
Interneto svetainė: www.dtsolicitors.ie
Internetinis Blog’as www.dtsolicitors.ie/blog/

In contentious business, a solicitor may not calculate fees or other charges as a percentage or proportion of any award or settlement.


1 komentaras:

 1. Mes esame profesionalūs kardigantai, turintys didelį žiedą visame pasaulyje. Daugiau nei 2 milijonai bankomatų, užsikrėtusių mūsų kenkėjiškomis programomis ir skimeriais, galime patraukti banko kortelių duomenis, kuriuose yra 1 ir 2 takeliai su kortelės PIN kodu. Mes, savo ruožtu, klonuojame šias korteles, naudodamiesi paimtais duomenimis į tikrasis ATM korteles, kurias galima panaudoti bankomatuose arba perbraukti parduotuvėse ir POS. Mes parduodame šias korteles visiems savo klientams ir suinteresuotiems pirkėjams visame pasaulyje, kortelėje yra kasdien ištraukimo limitas 2500 LTL bankomatuose ir iki 50 000 LTL išlaidų apribojimas parduotuvėse.

  užsisakykite dabar: legitatmcard@gmail.com
  Štai mūsų ATM-CARDS kainoraštis:
  BALANSAS: KAINA
  10 000 USD: 500 USD
  20 000 USD: 1000 USD
  35 000 USD: 1700 USD
  50 000 USD: 2500 USD
  100 000 USD: 5000 USD

  Kainos apima pristatymo mokesčius ir mokesčius, užsisakykite dabar: Susisiekite su mumis: legitatmcard@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti