2017 m. gegužės 23 d., antradienis

“Ryanair”  pradėjo teikti naują paslaugą


“Ryanair” pradėjo teikti ilgai lauktą paslaugą – dabar keleiviai jungiamuosius skrydžius gali užsisakyti kompanijos tinkle, praneša Independent.ie. 

Kol kas ši paslauga galioja tik 10 maršrutų iš/į Romos Fiumicino oro uosto, o jeigu paslauga pasitvirtins, ją bus galima užsisakyti visame bendrovės oro linijų tinkle. Be to, “Ryanair” planuoja plėsti savo bendradarbiavimą su kitomis oro linijų bendrovėmis, įskaitant tokias kompanijas kaip “Aer Lingus” ir Norvegijos oro linijos.

“Ryanair” internetinėje svetainėje keleiviai gali ieškoti jungiamųjų skrydžių Romos oro uoste į/iš Barseloną, Alikantę, Briuselį ir Maltą. Persėdant iš vieno lėktuvo į kitą, keleiviams nereikės atlikti saugumo patikrinimo, jų bagažas taip pat bus perkeltas, o skrajutės visai kelionei turės tik vieną rezervacijos numerį.

“Tai nauja paslauga ir jeigu ji pasitvirtins, mes ją plėsime, –  patvirtino “Ryanair” Komercijos skyriaus pareigūnas David O'Brien. – Mes taip pat tęsime diskusijas dėl bendradarbiavimo su “Aer Lingus” ir Norvegijos oro linijų kompanijomis bei kitais potencialiais partneriais.”


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą