2017 m. gegužės 31 d., trečiadienis

Šalies keliuose nesiliauja incidentai su dviratininkais


Garda prašo atsiliepti liudininkus, kurie gegužės 28 dieną (sekmadienį) apie 5 valandą vakaro matė avariją kelyje R314 Rathroeen, Ballina, Mayo grafystėje. Incidento metu nukentėjęs 50 metų dviratininkas buvo nugabentas į Mayo universitetinę ligoninę, kurioje naktį mirė, praneša Independent.ie.   

© Provided by Irish Independent Garda Traffic Corps. Stock picture


Garda prašo žmonių, kurie matė šį įvykį arba ką nors apie jį žino, susisiekti su Ballina Garda padaliniu tel: 096-20560 arba paskambinti konfidencialios linijos telefonu: 1800 666 111, arba susisiekti su bet kuriuo Garda padaliniu.


2015 metais šalies keliuose žuvo devyni dviratininkai, 2016 metais – dešimt, šiais metais taip pat jau žuvo dešimt dviratininkų.

Vakar, važiuodama dviračiu, kelyje Gap of Dunloe, netoli Killarney, žuvo 60 metų amerikiečių turistė. Moteris susidūrė su automobiliu, vilkusiu priekabą – automobilio vairuotas liko nesužeistas.  

Pasak Kelių saugos tarnybos (Road Safety Authority – RSA) atstovės spaudai, dviratininkai, pėstieji ir motociklininkai yra labiausiai pažeidžiami eismo dalyviai. “Norėtume paprašyti vairuotojų būti atidesniems keliuose, nes, nepriklausomai nuo to, kas kaltas dėl eismo įvykio, visada nukenčia dviratininkai, motociklininkai ir pėstieji”, - sakė ji.

Kelių saugos tarnyba ragina dviratininkus taip pat būti atidesniems kelyje ir imtis prevencinių priemonių, t. y. užsidėti šalmą, vilkėti specialius šviesą atspindinčius drabužius arba bent jau liemenę, pasitikrinti ar nesugedę dviračio žibintai ir, žinoma, laikytis kelių eismo taisyklių.
.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą