2015 m. vasario 13 d., penktadienis

Tiesiog meilė...

Meilė- pats didžiausias ir didingiausias jausmas pasaulyje. Iš meilės gimsta vaikai, meilės dėka įsivyrauja taika, meilės vedini, žmonės atleidžia didžiausias nuodėmes ir klaidas. Meilė yra tas pirminis ir tikriausiai vienintelis jausmas, iš kurio atsirado visi kiti jausmai šioje žemėje, įskaitant ir neigiamus jausmus.
Meilė reikalinga visiems, netgi tiems, kurie teigia, kad meilės nėra, kad ji laikina, tokiems skeptikams meilės jausmo, tikriausiai reikia net labiau, negu bet kuriam kitam mirtingajam. Visiems nors kartą gyvenime lemta, privaloma ir reikia patirti tą didžiąją meilę, tam, kad suprasti pačio gyvenimo prasmę.
Apie meilę galima kalbėti, apie meilę galima rašyti, apie meilę galima skaityti, apie meilę galima kurti legendas ir iliuzijas, tačiau niekada niekur nerasite aprašytos savo meilės jausmo, nes Jūs ją jaučiate kitaip negu aš, kitaip negu praeivis gatvėje netgi kitaip negu žmogus, kurį Jūs mylite. Kiekvienas dėl meilės gali padaryti beprotiškų dalykų, tame tarpe ir nušokti nuo tilto, tačiau taip elgtis nepatartina nei vienam įsimylėjeliui ar meilės ištroškusiam keistuoliui. Meilė mums užmerkia akis prieš trūkumus, meilė negailestingai įskaudina, bet visada randa kelią į atleidimą, meilė stebina mus pačius, nes tik ji parodo, kokie mes ištikrųjų esame.
Tuomet, kai mes mylime, pasikeičia mūsų akių spalva, juokas tampa skambesnis, prisilietimai, milijoną kartų švelnesni, lūpos įgauna neapsakomo saldumo, na ir žinoma drugeliai, o kaip be jų? Tik meilė dovanoja drugelius pilve, ir nesvarbu ar už lango vasara ar žiema. Netikėkite, kad meilė laikina, netikėkite, kad drugeliai išskrenda, jeigu Jūs nenorėsite, kad meilė pasibaigtų, ji amžiams liks su Jumis, jūsų širdyje, o drugeliai niekada nenustos kutenti jūsų pilvo.
Meilė. Taip meilė. Tiesiog meilė. Jai apibūdinti tinka visi epitetai, patys gražiausi žodžiai žodyne. Mylėkite pačią meilę, niekada neišsižadėkite jos ir vieną dieną ji atvers Jums stebuklą, ji atves Jums žmogų, kuris mylės meilę lygiai taip, kaip Jūs, bet labiau už pačią meilę jis dievins ir mylės Jus.
 Žmonės sako, kad visos ligos yra nuo nervų, o aš visada sakau, kad visa žmogaus laimė priklauso nuo meilės. Mylėkite, leiskite, kad mylėtų Jus, niekada neužmerkite akių prieš šį jausmą, net jeigu netikite meile, įsileiskite ją kaip svečią į savo širdį ir neilgai trukus Jus suprasite, kad nenorite šio jausmo paleisti iš savo širdies ir gyvenimo, leiskite meilei Jus pakeisti, leiskite meilei nuspalvinti Jus ryškiomis spalvomis, nes visa tai patirti yra lemta kiekvienam iš mūsų, tačiau tik vieną kartą gyvenime, nes du kartus patirti to pačio jausmo tiesiog neįmanoma, todėl todėl pasistenkite, kad ji nesibaigtų niekada...
 Su meile,

Edita Nyork

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą