2015 m. vasario 21 d., šeštadienis

RONDO Airijoje!

Vasario pradžioje Airijoje atmosferą kaitino viena ilgiausiai gyvuojančių grupių Lietuvoje – Rondo. Koncertas pritraukė minią žmonių ne tik Dubline, bet ir Droghetoje. 


Dublino Tivoli teatre, susirinkusiam Rondo gerbėjų buriui “Dublin City Events” koncerto pradžioje buvo paruošę staigmeną - gerai žinomos daininikės Viktorijos Mauručaitės bei jos dukros Gabrielės pasirodymą. Jau merginoms apšildant publiką ore tvyrojo puikus nusiteikimas bei geros emocijos, tačiau įžengus į sceną grupei Rondo minia įsisiautėjo: šokti pakilo net prie staliukų sėdėję lietuviškos muzikos gerbėjai.

Staigmenų netrūko viso vakaro metu – Rondo vyrukai ištikimiausius gerbėjus sveikino gimimo dienos proga, taip pat keletui dalyvavusiųjų padovanojo bilietus į pavasarį, gegužės 17 d. Dubline vyksiantį Leon Somov ir Jazzu koncertą.

Po koncerto Airijoje muzikantai organizatoriams prasitarė, kad liko sužavėti publika: visas koncerto metu skambėjusias dainas kartu su grupe dainavo ir Airijos lietuviai. Publika nepailstamai šėlo daugiau nei tris valandas.

Koncertą organizavusi “Dublin City Events” komanda pažada Airijoje gyvenančius Lietuvius džiuginti ne tik koncertais, bet ir kitais kultūriniais renginiais. Visus artimiausius renginius galite rasti
www.dublincityevents.com

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą