2015 m. vasario 5 d., ketvirtadienis

Fotografijos parodoje ‘’Dublino Jausmas’’- talentingoji Ana Rosso

Praėjusį šeštadienį, sausio 31 dieną, Temple Bar Hotel Viešbutyje vyko The Institute of Photography organizuota paroda, kurioje dalyvavo mūsų tautietė, į fotografijos meną pasinėrusi ir studijuojanti šią specialybę- Anastasija Titova, geriau žinoma, kaip Ana Rosso photography. 

Anastasija Titova – jauna fotografė iš Lietuvos. Apie ją jau rašėme mūsų laikraštyje, tačiau tiems, kas praleido įdomų interviu su perspektyvia fotografe, priminsime, kad Ana atvyko į Airiją tik prieš 5 mėnesius, įstojo į IOP institutą, ir jau sudalyvavo savo pirmoje parodoje. Ana domisi portretine fotografija, psichologijos magistro laipsnis jai padeda sukurti ypatingai jausmingas nuotraukas. „Į žmogaus sielą galima pažvelgti pro akis, būtent todėl kiekvienoje savo nuotraukoje aš ypatingai daug dėmesio skiriu akims. Jos nemeluoja, jos šneka“, sako Ana.
Parodoje, charizmatiškoji Ana pristatė savo projektą „The Sense of Dublin“ (Dublino jausmas). „Aš
atvažiavau į Dubliną tik prieš 5 mėnesius, ir pirmas dalykas, ką aš pastebėjau buvo žmonių, tautybių, tradicijų, stilių, mentalitetų, kalbų įvairovę. Apėmė toks jausmas, kad viename mieste gyvena žmonės iš visų pasaulio kampelių. Ir būtent tai daro šį miestą unikaliu. Todėl nusprendžiau perduoti savo nuotraukose Dublino sielą, per žmones, gyvenančius čia. Būtent taip ir išėjau su fotoaparatu į Dublino gatves. Prieidavau prie žmonių, prisistatinėdavau, prašydavau juos nusifotografuoti. Daugelis atsisakydavo būti mano modeliais, bet dauguma sutikdavo, kas man suteikė labai daug džiaugsmo, o kartu ir įkvėpimo. Taip ir gimė šios nuostabios nuotraukos. Jos paprastos, bet tuo pačiu labai atviros ir nuoširdžios. Norėčiau padėkoti kiekvienam, kas atsakė man „taip“. Be jūsų šių nuotraukų nebūtų“, pasakojo Anastasija.

Paroda, vykusi, pačioje Dublino širdyje pavyko labai jauki ir šilta, atvyko nemažai žmonių pasigrožėti nuotraukomis ir iš arčiau susipažinti su jų autoriais. Tai pirma, tačiau tikrai ne paskutinė paroda jaunos fotografės iš Lietuvos, gyvenančios ir studijuojačios Dubline. Kviečiame ir Jus, mieli skaitytojai pasigrožėti Anos fotografijomis, kurios dalyvavo parodoje.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą