2015 m. liepos 29 d., trečiadienis

K. Patyriau nelaimingą atsitikimą darbovietėje. Bijau pradėti bylą prieš mano darbdavį dėl patirtos traumos. Jei pradėsiu bylą prieš mano darbdavį, ar jis gali mane atleisti?A. Turite du metus nuo dienos kai įvyko nelaimingas atsitikimas, kad pareikštumėte ieškinį Komisijai, įvertinančiai asmenines traumas (Personal Injury Assessment Board), paprastai vadinamoje PIAB.
Neturėtumėte bijoti pradėti bylą prieš darbdavį jei patyrėte nelaimingą atsitikimą darbovietėje. Airiai darbuotojai dažnai pareiškia ieškinius savo darbdaviams. Jei darbdavys jus atleistų dėl to, kad pradėjote teisines procedūras patyręs nelaimingą atsitikimą darbovietėje, tai būtų neteisėtas atleidimas. Būčiau labai nustebęs jei tokiomis aplinkybėmis teismas nenurodytų, kad būtumėte sugrąžintas į jūsų darbo vietą ir visi jūsų atlyginimai būtų sumokėti, pradedant nuo tos dienos, kai buvote atleistas.
Kai kurie žmonės klaidingai mano, kad pareikšdamas ieškinį darbdaviui, pareiškiate ieškinį jam ar jai asmeniškai. Tačiau ieškiniais dėl nelaimingų atsitikimų darbovietėje užsiima draudimo įmonė. Tam darbdaviai turi draudimą. Darbdaviai nelaiko ieškinių dėl patirto nelaimingo atsitikimo ieškiniais prieš juos asmeniškai. Jie mano, kad tai reikalas, kuriuo turi užsiimti draudimo įmonė.
Jei patyrėte nelaimingą atsitikimą, turėtumėte tuojau pat susitikti su advokatu. Advokatas galės viską sutvarkyti taip, kad būtumėte apsaugotas nuo atleidimo.

2 komentarai:

  1. Aš sugebėjau su savo vyru pasitelkti rašybos gydytoją dr. Ajayi, kai sužinojau, kad jį žavi kita moteris, aš buvau labai laiminga, kad susisiekiau su rašybos atstovu, nes jis yra priežastis, dėl kurios galėjau laimėti savo vyrą. ir dabar gyvename ramybėje. Kreipkitės į dr. Ajayi už visą jūsų rašybos darbą, jis padėjo man susigrąžinti savo vyrą. Manau, kad jis padės jums tai, kas jus vargina. Paštas: drajayi1990@gmail.com arba „whatsapp“: +2347084887094.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Sveiki visi DR „Ogala“ darbai yra tokie teisingi, su džiaugsmu širdyje, aš pats tai patyriau, daktaras Ogala padėjo man išspręsti rimtą problemą mano gyvenime, aš mačiau jo puikius darbus prieš susisiekdamas su juo. Daktaras Ogala ištaisė mano santykius per mažiau nei 48 valandas. Jis ne tik ištaisė mano santykius, nes jis padarė mane laimingai ištekėjusia moterimi. jis tikrai nuostabus ir žino, ką daro. Noriu jį rekomenduoti visiems !! Šis rašybos ratukas yra labai geras profesionalas, tikslus, nuoširdus ir labai patyręs. Ačiū už jūsų darbo gydytoją! Dėkoju savo draugui, kad jis pranešė man apie tave. Turiu visiems pasakyti apie tave. Nesitikėjau momentinių rezultatų ir buvau pasirengusi laukti kelis mėnesius. Mano nuostabai ir nuostabai, po kelių aktorių dienų pradėjau matyti rezultatus. Šis vyras yra labai rekomenduojamas ir tai yra tikras dalykas. Išbandykite ir nenusivilsite! Reikia pagalbos? susisiekite su juo telefonu +2347049668119 arba Drogala02@gmail.com el. paštu. Norėdami visapusiškai gydyti bet kokias ligas ar ligas, taip pat galite susisiekti su juo dabar el. paštu: Drogala02@gmail.Com .. galite paskambinti šiuo mobiliojo telefono numeriu arba „whatsApp +“ 2347049668119 susisiekti su juo šiandien jūsų pačių pagalba !!

    AtsakytiPanaikinti