2015 m. liepos 31 d., penktadienis

Astrologinė Auros prognzė rugpjūčio 1-25 dienomsAteinantis periodas pasižymės žmonių gerėjančiomis nuotaikomis, pozityviomis permainomis,  stiprėjančia sveikata. Šiuo metu kils daug naudingų ir perspektyvių idėjų, kūrybinės mintys skatins plėsti savo veiklą, ieškoti naujų investicijų. Sutartys bus pasirašomos su didele nauda ir perspektyvomis. Svarbu neprarasti budrumo ir atsakomybės. Taip pat geras metas atostogaujantiems, mėgstaniems tolimas keliones. Pasistenkite maksimaliai išnaudoti šį periodą, sustiprinkite ne tik savo sveikatą, bet ir finansinį stabilumą.


Avinas. Bus padidinta autoįvykių tikimybė, tad nerizikuokite kelyje. Kad ir kuo užsiimsite, nepamirškite laikytis saugumo technikos reikalavimų. Reikia pasistengti saugoti rankas, nes jos bus labiausiai pažeidžiamos.

Jautis. Bet kokiu atveju išlikite budrūs ir objektyvūs, nepasiduokite daugumos nuomonei ar partnerių spaudimui. Visiškai netinka aiškintis santykių su antraja puse ar mylimu žmogumi. Geriau pasiimkite trumpas atostogas.

Dvyniai. Keliaudami ar žaisdami labiau rūpinkitės vaikais, būkite jiems atidesni – jie gali patirti stresą. Nepiktnaudžiaukite alkoholiu, ypač gamtoje. Venkite rimtų pokalbių su vadovybe, netinkamas metas prašyti didesnio atlyginimo.

Vėžys. Būkite itin atidūs ir susikaupę. Tikrinkite jums reikalingą informaciją, ypač susijusią su pinigais ar veikla. Pasistenkite niekam nieko nežadėti ir neskolinti. Labai praverstų pasikonsultuoti su kompetetingu asmeniu.

Liūtas. Gerai būtų nieko neplanuoti. Būkite pasiruošę netikėtumams – vargu ar pavyks įgyvendinti visus sumanymus, nes viskas dar gali apsiversti aukštyn kojomis. Nerizikuokite pinigais ir pareigomis. Puikus metas atokvėpiui gamtoje prie vandens telkinių.

Mergelė. Labiau pasikliaukite savo praktika ir nuojauta, prisiminkite praeities pamokas ir surasite visai neblogą išeitį. Palankus periodas tvarkyti reikalus, susijusius su dideliu turtu, stambiais pinigais.  Būdami tolerantiškesni aplinkinių nuomonei, gausite maksimalios naudos.

Svarstyklės. Geras draugas visada supras, padės, tad pasidalinkite savo nuojautomis ir nerimu. Tai palankus metas, visur suspėsite ir visiems padėsite. Pavyks išspręsi skolų bei mokesčių problemas.

Skorpionas. Daug kas priklausys nuo partnerių ir jų nuomonės. Vertėtų  remtis sąjungininkais, o jų atsiras ir tarp kolegų, ir tarp draugų, ir tarp artimųjų. Jų padedami galėsite išspręsti  finansines, dalykines problemas.  Venkite kraštutinumų. Nepriekabiaukite prie sutuoktinio.

Šaulys. Klaidų metas. Būdami atidesni, išvengsite nemalonumų skaičiuojant, rašant, vairuojant automobilį.  Namuose pasistenkite kantriau reaguoti į sutuoktinio priekaištus – tai gali būti savotiškas prisipažinimas meilėje.

Ožiaragis. Aplinkiniai jums simpatizuoja – nepraleiskite progos įsigyti gerų sąjungininkų ir jiems padedant išspręsti asmenines problemas.  Nerekomenduotina su savimi turėti didelę pinigų sumą, nebent pirksite seniai planuotą daiktą. Būkite atidūs, galite apsigauti ar papulti į sukčių rankas.

Vandenis. Būkite dėmesingais savo gyvenimui, analizuokite aplinkos ženklus: netikėtas susitikimas, nelauktas skambutis, netikėta žinia padės priimti tinkamą sprendimą. Puiki proga analizuoti savo sapnus, stebėti ženklų kalbą, įsigyti tinkamą mineralą - amuletą.

Žuvys. Svajingas metas – lepinkitės, dovanokite dovanas sau, artimiesiems. Apie darbus negalvokite – laikas mėgautis vasara ir meile. Taip pat gera proga pradėti analizuoti savo trūkumus ir privalumus.


2 komentarai:

  1. Aš sugebėjau su savo vyru pasitelkti rašybos gydytoją dr. Ajayi, kai sužinojau, kad jį žavi kita moteris, aš buvau labai laiminga, kad susisiekiau su rašybos atstovu, nes jis yra priežastis, dėl kurios galėjau laimėti savo vyrą. ir dabar gyvename ramybėje. Kreipkitės į dr. Ajayi už visą jūsų rašybos darbą, jis padėjo man susigrąžinti savo vyrą. Manau, kad jis padės jums tai, kas jus vargina. Paštas: drajayi1990@gmail.com arba „whatsapp“: +2347084887094.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Sveiki visi DR „Ogala“ darbai yra tokie teisingi, su džiaugsmu širdyje, aš pats tai patyriau, daktaras Ogala padėjo man išspręsti rimtą problemą mano gyvenime, aš mačiau jo puikius darbus prieš susisiekdamas su juo. Daktaras Ogala ištaisė mano santykius per mažiau nei 48 valandas. Jis ne tik ištaisė mano santykius, nes jis padarė mane laimingai ištekėjusia moterimi. jis tikrai nuostabus ir žino, ką daro. Noriu jį rekomenduoti visiems !! Šis rašybos ratukas yra labai geras profesionalas, tikslus, nuoširdus ir labai patyręs. Ačiū už jūsų darbo gydytoją! Dėkoju savo draugui, kad jis pranešė man apie tave. Turiu visiems pasakyti apie tave. Nesitikėjau momentinių rezultatų ir buvau pasirengusi laukti kelis mėnesius. Mano nuostabai ir nuostabai, po kelių aktorių dienų pradėjau matyti rezultatus. Šis vyras yra labai rekomenduojamas ir tai yra tikras dalykas. Išbandykite ir nenusivilsite! Reikia pagalbos? susisiekite su juo telefonu +2347049668119 arba Drogala02@gmail.com el. paštu. Norėdami visapusiškai gydyti bet kokias ligas ar ligas, taip pat galite susisiekti su juo dabar el. paštu: Drogala02@gmail.Com .. galite paskambinti šiuo mobiliojo telefono numeriu arba „whatsApp +“ 2347049668119 susisiekti su juo šiandien jūsų pačių pagalba !!

    AtsakytiPanaikinti