2015 m. liepos 7 d., antradienis

K. Patyriau nelaimingą atsitikimą. Mano darbdavys sako, kad neprivalo man mokėti kol sergu. Ar tai tiesa?A. Jei jūsų darbo sutartyje parašyta, kad ligos pašalpa bus mokama, tokiu atveju jums priklauso ligos pašalpa. Jei kitiems darbuotojams buvo mokama kol jie sirgo, tokiu atveju lygiai taip pat jūs turite teisę kad jums mokėtų, kitu atveju tai bus diskriminacijos forma. Jei jūsų kontrakte nieko nesakoma apie ligos pašalpą ir kitiems darbuotojams nebuvo mokama kol jie sirgo, vis viena jums gali priklausyti tam tikri užmokesčiai.
Jei sergate, dėl ligos ar nelaimingo atsitikimo, net jei jis neįvyko darbovietėje, jums priklauso užmokestis už visas valstybinių švenčių/laisvas nuo darbo dienas nuo dienos kai įvyko nelaimingas atsitikimas iki šešių mėnesių laikotarpio trukmės. Jei patyrėte nelaimingą atsitikimą darbovietėje, jums privalo sumokėti už visas valstybinių švenčių dienas 12 mėnesių laikotarpio bėgyje.
Jei sergate dėl nelaimingo atsitikimo ar kitų priežasčių nuo 1-os spalio dienos jums toliau priklausys teisė uždirbti atostogų išmokas iki 15 mėnesių laikotarpio trukmės. Šios atostogų išmokos negali būti jums išmokėtos, atostogos turi būti jums suteiktos kai nustosite dirbti arba kai grįšite į darbą.

1 komentaras:

  1. Sveiki visi DR „Ogala“ darbai yra tokie teisingi, su džiaugsmu širdyje, aš pats tai patyriau, daktaras Ogala padėjo man išspręsti rimtą problemą mano gyvenime, aš mačiau jo puikius darbus prieš susisiekdamas su juo. Daktaras Ogala ištaisė mano santykius per mažiau nei 48 valandas. Jis ne tik ištaisė mano santykius, nes jis padarė mane laimingai ištekėjusia moterimi. jis tikrai nuostabus ir žino, ką daro. Noriu jį rekomenduoti visiems !! Šis rašybos ratukas yra labai geras profesionalas, tikslus, nuoširdus ir labai patyręs. Ačiū už jūsų darbo gydytoją! Dėkoju savo draugui, kad jis pranešė man apie tave. Turiu visiems pasakyti apie tave. Nesitikėjau momentinių rezultatų ir buvau pasirengusi laukti kelis mėnesius. Mano nuostabai ir nuostabai, po kelių aktorių dienų pradėjau matyti rezultatus. Šis vyras yra labai rekomenduojamas ir tai yra tikras dalykas. Išbandykite ir nenusivilsite! Reikia pagalbos? susisiekite su juo telefonu +2347049668119 arba Drogala02@gmail.com el. paštu. Norėdami visapusiškai gydyti bet kokias ligas ar ligas, taip pat galite susisiekti su juo dabar el. paštu: Drogala02@gmail.Com .. galite paskambinti šiuo mobiliojo telefono numeriu arba „whatsApp +“ 2347049668119 susisiekti su juo šiandien jūsų pačių pagalba !!

    AtsakytiPanaikinti