2015 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis

Jonines
''Birželio 20 d. saulėgrįžos metu, kai naktis būna trumpiausia, o gamta klesti, auga, žydi, vyks Joninių šventė Dundalko mieste. Joninės, tai viena iš seniausių lietuviškų švenčių, per kurią negali likti namuose.
Šventės metu bus pinami vainikai, ieškoma paparčio žiedo. Sako, dar niekas nerado žydinčio paparčio. Bet jis tikrai žydi ir tik šią naktį. O kas nenori rasti laimės.?
Tokia galimybė gali pasitaikyti vieną kartą metuose ir tik per Joninių šventę, kai visi ieško paparčio žiedo.

Atvykusius į šventę linksmins folkloro ansamblis, tautinis šokių kolektyvas, vedėjas Tomas išjudins visus su žaidimų gausybe bei akcijos atrakcijos tiek dideliems, tiek mažiems ... Lietuviškas alus, cepelinai, šašlykai, žuvis pasotins tikrai ne vieną. O kur dar vakaro siurprizas?!..

Lietuvos estrados princas - Rytis Cicinas visus ragins ne tik šokti, bet ir prisiminti populiariąsias dainas. Prizais bus apdovanoti atvykusieji į šventę, pasipuošę tautiniais rūbais. O svarbiausia, lauksime Jonų ir Janinų.

Ateikit, linksminkitės ir ieškokit paslaptingo žiedo tik pas mus adresu: Racecourse Road, Dundalk, Co. Louth, birželio 20 dieną. Renginio pradžia 11:00''

geros darbo savaitės.
Dundalko lietuvių bendruomenės narė
Sigita
0876727160

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą