2015 m. gegužės 8 d., penktadienis

Humo spektaklis „Darius ir Girėnas per Atlantą skrido‘‘nutūps ir Airijoje„Darius ir Girėnas per Atlantą skrido“ – tikrais faktais ir išgalvotais nuotykiais paremta provokacija, kuri nepaliks abejingo nei jauno, nei brandaus amžiaus žiūrovo. Tad prisisekite saugos diržus!

Palikite istorijos vadovėliams ir bibliotekų pelėms viską, ką iki šiol buvote skaitę apie Lietuvos didvyrius Steponą Darių ir Stasį Girėną. Tikrų herojų legendos yra gyvos, o tikri herojai pirmiausiai yra žmonės. Jie neatsparūs kuriozams, kuriuos kartais iškrečia gyvenimas, moteriškiems kerams ir kaip kiekvienas iš mūsų trokšta pakilti virš pilkos kasdienybės. Bet ar kada susimąstėte apie tai, iš piniginės traukdami melsvą banknotą su garsiųjų lakūnų atvaizdais?..
Tai, kas buvo nutylėta istorijos metraštininkų, atkapstė talentingas dramaturgas Sigitas Parulskis, ir sudėjo į pjesę „Darius ir Girėnas per Atlantą skrido“. Ilgai klajojusi tarp fantazijų ir realybės režisieriaus Kosto Smorigino dėka ji virto spektakliu, kuriame kvapą gniaužiančiais humoro viražais publiką skraidina legendinių pilotų uniformas pasimatavęs duetas: aktorius Mantas Stonkus ir daugiaplanis šoumenas Justinas Jankevičius.
„Humoro klubo“ žvaigždės, kurių liežuvių aštrumas vertas atskiros odės, sujungė savo talentus naujame projekte ir nekantraudami laukia spektaklio premjeros. O publikos laukia tikrai neprailgsiantis skrydis virš nuotykių vandenyno, kuris platumu pranoksta Atlantą. Sąmojai čia šauna aukščiau už Niujorko dangoraižius, o juokas papurto kūnus stipriau nei pasivažinėjimai per Kauno gatvių duobes.
Kas geriausiai išbando idealizmą ir vyrišką draugystę? Atsakymą turėtų pakuždėti koketiškos lūpos: „Galbūt vyro gyvenimas ir yra skrydis, bet moteris – jo sparnai“. Kas toji dama ir ko jai reikia kruopščiai suderintame, nepriekaištingai veikiančiame džentelmenų pasaulyje? Tebūnie tai intriga, kurią spektaklyje vystys perspektyvi aktorė Rasa Marazaitė.
Šiuo metu populiariausias humoro spektaklis Lietuvoje, Dubline vyks vienoje geriausių teatro salių ''The Olympia Theatre''- tai pirmas lietuvių organizuojamas renginys šioje salėje. ''The Olympia Theatre'' salėje koncertavo tokios pasaulinės žvaigždės kaip: Kings Of Leon, Michael Buble, Alicia Keys, The Killers, The Prodigy, Snow Patrol, Interpol, Arcade Fire, Sufjan Stevens, The Script, Faith No More, The Pixies, The Specials, Florence & The Machine, Bryan Adams, Mumford & Sons, Beady Eye, Adele ir kt.
Vaidina: Mantas Stonkus, Justinas Jankevičius, Rasa Marazaitė
Režisierius: Kostas Smoriginas
Pjesės autorius: Sigitas Parulskis
Dekoracijų autorius: Gintaras Makarevičius
Birželio 12d. 20 val. - Armagh- The Market Place Theatre and Arts Centre
Market Street
Bilietai- £30
Bilietai parduodami:
www.marketplacearmagh.com
The Market Place Box Office

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą