2017 m. rugsėjo 20 d., trečiadienis

“Ryanair” pilotai gavo pasiūlymą už 12 000 eurų dirbti savo poilsio dienomisDienraštis “Irish Independent” sužinojo, kad “Ryanair” susisiekė su pilotais, kurie anksčiau kreipėsi dėl darbo į aviakompaniją, bet jie nebuvo įdarbinti. Dabar kompanija juos kviečia ir netgi klausia, kada jie galėtų pradėti dirbti.

Be to, “Ryanair” pasiūlė įgulos kapitonams papildomai 12 000 eurų/12 000 svarų sterlingų už 10 jų atostoginių dienų per ateinančius metus, suskraidant iš viso ne mažiau kaip 800 valandų. Antriesiems pilotams buvo pasiūlyta 6 000 eurų/ 6 000 svarų sterlingų atlygis.

Dienraščio žiniomis, “Ryanair” pilotai, dirbantys Italijoje, tokį pasiūlymą jau atmetė, tačiau aviakompanija atsisakė komentuoti “gandus ar spekuliacijas” ir atsisakė patvirtinti, ar buvo gautas Italijos pilotų laiškas.

Jei dauguma iš 350 "Ryanair" pilotų, įsikūrusių Dubline, taip pat atsisakys šio pasiūlymo, santykiai tarp jų ir kompanijos gali dar labiau paaštrėti.


Pirmadienį “Ryanair” generalinis direktorius Michael O'Leary sakė, kad prireikus panaikins visas pilotų atostogas, kad būtų įveiktas šimtai tūkstančių nukentėjusių keleivių skrydžių chaosas. Pilotų sutartys rodo, kad esant išskirtinėmis aplinkybėmis, jų atostogos gali būti atšauktos.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą