2017 m. rugsėjo 15 d., penktadienis

RTÉ ragina visus, vyresnius nei 55 metų amžiaus darbuotojus, savanoriškai išeiti iš darbo
Šalies nacionalinis transliuotojas RTÉ siekia atsikratyti visais, vyresniais nei 55 metų darbuotojais, pritaikant jiems savanoriško atleidimo iš darbo sistemą. Tokiu būdu, darbo netektų apie 250 žmonių, praneša Independent.ie.

Vieni darbuotojai, vyresni nei 55 metų, gavo laiškus, pranešančius apie šį RTÉ vadovybės sprendimą, kiti buvo pakviesti individualiam pokalbiui ir jiems asmeniškai apie tai buvo pranešta.
  
Atleidimo iš darbo ir ankstyvo išėjimo į pensiją schemą vienas iš finansinių ekspertų pavadino “kilniomis schemomis”, tačiau, pasak Independent.ie, atrodo, kad niekas nepagalvojo, kokią tai gali padaryti žalą ne tik nacionaliniam transliuotojui, bet ir žmonėms.

Darbuotojai turi iki šių metų spalio 10 dienos pranešti, ar jie sutinka pasinaudoti minėta schema ir savanoriškai išeiti iš darbo. Tie, kurie pasinaudos šiuo pasiūlymu, atleidimo lapelius gaus jau iki Kalėdų.

Savanoriška ankstyvo išėjimo į pensiją schema prieinama visiems darbuotojams, vyresniems nei 55 metų.

Schema apima vienkartinę maždaug dvejų metų darbo užmokesčio išmoką, atsižvelgiant į amžių ir darbo stažą kompanijoje. Yra galimybė dalį vienkartinės išmokos sumos priskirti metinių pajamų srautui, kol žmogui sukaks 65 metai ir bus pradėta mokėti pensija.


Darbuotojai, kurie yra jaunesni nei 55 metų, taip pat gali pasinaudoti atskira savanoriško atleidimo iš darbo ir ankstyvo išėjimo į pensiją schema.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą