2014 m. rugsėjo 12 d., penktadienis

Sumažėjo baudos taškais nubaustų vairuotojų

Nors pernai už kelių taisyklių pažeidimus Airijoje baudos taškais baustų vairuotojų skaičius buvo beveik 12% mažesnis, Dublino vairuotojų tarp jų vis tiek daugiausia, rašo Independent.ie.
Nepaisant to, kad mirčių skaičius išaugo, Garda užfiksavo maždaug 28 672 taškais mažiau baudos taškų nei 2012 metais.

Pagal Transporto, turizmo ir sporto departamento skelbiamus duomenis, Dubline buvo registruota 43 171 pažeidimas (tai sudaro 20% visų šalies pažeidimų).
Sumažėjo žmonių, iš kurių buvo atimtas vairuotojo pažymėjimas: 2013 metais jų buvo 245, 2012 metais – 263. Greičio viršijimas buvo labiausiai paplitęs pažeidimas ir už jį buvo skirta apie 77% visų baudos taškų. Antroje vietoje liko pažeidėjai, kurie naudojosi telefonu vairuodami (11% vairuotojų, kurių skaičius 2013 metais sumažėjo apie 2349). Taip pat gerokai sumažėjo neprisisegusių saugos diržų vairuotojų, už tai nubaustų baudos taškais: 2012 – 5691, o 2013 m. tokių pažeidėjų buvo 378.
AA Ireland direktorius Conoras Faughnanas mano, kad matant šios statistikos duomenis verta sunerimti dėl to, kas vyksta Airijos keliuose. Jis klausia: „Jei nelaimingų atsitikimų skaičius išaugo, eismo įvykių keliuose padaugėjo, žuvusiųjų – irgi, tai kaip yra įmanoma, kad sumažėjo baudos taškų?“

Be to, Kelių eismo saugumo specialistai teigia, jog nubaustų vairuotojų skaičius sumažėjo dėl nepakankamo finansavimo – keliuose patruliuoja per mažai policijos pareigūnų.

1 komentaras:

  1. Aš džiaugiuosi šiandien galėdamas pasidalyti savo liudijimu su pasauliu. Niekada neįsivaizduoju savęs tai darantis, tačiau esu kupinas džiaugsmo ir noriu, kad kiti turėtų savo pagalbą. Aš esu biuro sekretorė pagal profesiją, turiu du vaikus su vyru. Mano vyras paliko mane ir mūsų vaikus be jokio paaiškinimo. Jis tiesiog paliko namą, o aš girdėjau, kad jis mato kitą moterį. Išbandžiau visas įmanomas priemones, kad grąžintum jį namo, tačiau jis elgėsi keistai manęs atžvilgiu ir netgi apleido vaikus. Aš buvau nusivylęs ir nuniokotas, ieškojau pagalbos iš įvairių pusių, kol pamačiau pranešimą apie dr. Ajayi rašybos keitiklį. Kreipiausi į rašytoją, kuris man pasakė, ką daryti. Jis patikino mane, kad jis ištars rašybą ir viskas bus gerai per tris dienas, tačiau buvau skeptiškas ir išsakiau keletą minčių, kol galiausiai vėl susisiekiau su juo, mes kartu ėjome į procesą ir nustebau, kad rašyba suveikė, o mano vyras grįžo namo ir atsiklaupė, kad maldautų atleidimo, bet pirmasis buvo jo netikėtas skambutis, nes mes nesikalbėjome apie 6 mėnesius. Dr. Ajayi yra iš tikrųjų jo žodžių žmogus, jei turite problemų dėl savo santykių ar bet kurio gyvenimo aspekto, susisiekite su rašytoju dr. Ajayi dėl ilgalaikio sprendimo. El. Paštas: drajayi1990@gmail.comWhatsApp numeris: +2347084887094

    AtsakytiPanaikinti