2014 m. rugsėjo 22 d., pirmadienis

Rugsėjo- Spalio mėnesio renginių kalendorius Airijoje

Spektaklis „JUBILIEJUS‘‘ / rugsėjo 27d.  19 val.
Lietuviškas Teatras Alternatyva Alternatyvai pristato nerudeniškai nuotaikingą ir laiko dulkėms atsparią klasikinę vienos dalies A.Čechovo komediją "Jubiliejus".
Kaip vieną kartą rašymo pieštuku meistras Antonas Pavlovičius Čechovas pasakė: “Publika mene mėgsta visų labiausiai tai, kas banalu ir jai seniai žinoma, prie ko ji pripratusi”.
Pirmieji Antono Čechovo kūrybos vertimai į lietuvių kalbą pasirodė 1904-aisiais – rašytojo mirties metais. (Labai teisingai paskaičiavote, šiais metais minime 110-ąsias rašytojo mirties metines, savotišką jubiliejų). Mes kviečiame Jus į šmaikščią šventę, kurios centre atsiskleidžia charakteringi tipažai – tikrosios žmogiškos vertybės. Banko valdytojas Andrejus Andrejevičius užpūs 15 degančių žvakučių ant gimtadienio torto. Juk 15 metų – tai ne juokas. Nebūtų jis Šipučinas… Na, bet mes dar pamatysime kaip bus...

Rugsėjo mėnesio arbatėlė/ spalio 4d.  10 val.
Šį puikų rudenį kviečiame visus pradėti gamtoje, nuostabioje Wicklow kalnų vietoje - Avondale House (šalia Rathdrum miestelio). Judėsime puikia 5-6 km trasa, pagal kalnų upę ir miško takeliais. Po bėgimo, prie vietoje esančių staliukų atsigersime arbatos, pabendrausime ir pasidalinsime įspūdžiais iš varžybų.
Dėmesio. Parkuokitės ant kelio šalia vartų į parką, nes parke mašinos mokestis 5 eurai.
Spektaklis "Bus Sunku" / spalio 25 d.  19 val.
Dublin City Events ir „Domino“ teatras pristato neįtikėtinų intrigų kupiną premjerą - komediją „Bus sunku...“. Adolfo Večerskio režisuotas ir iki ašarų juokingas spektaklis nepaliks nei vieno abejingo. Spektaklyje vaidina Inga Valinskienė, Saulius Siparis, Ramunė Kurienė, Sakalas Uždavinys ir kiti.
Jam – 50, jai – 25, buvusi žmona beldžia į duris, o vonioje elektrikas iš Kaukazo. Bus sunku...
Jų dukrai - 25, o ji į namus parveda draugą, kuriam... 50. Bus sunku…


Popietė su Rolandu Kazlu / spalio 26d. 15 val. – Renginys Nemokamas
Airijos lietuvių bėgikų klubas džiugiai praneša, kad šiais metais Dublino maratone kartu su tautiečiais startuos ir legendinis Lietuvos aktorius - Rolandas Kazlas.
Ta proga, Rolandas kviečia visus į puikią kultūrinę popietę, spalio 26 d. sekmadienį, 15:00 (3:00 pm), po šventų lietuviškų mišių, į St. Andrews bažnyčią Dubline pasiklausyti Kristijono Donelaičio 'Metų" skaitymo pritariant bažnytiniems vargonams.
Puiki nuotaika garantuota, kartu ir unikali galimybė pamatyti vieną talentingiausių Lietuvos menininkų.
Renginys nemokamas!!!
Dublino Maratonas/ spalio 27d.  9 val.
Jau antri metai iš eilės Airijos lietuvių bėgikų klubo atstovai startuos Dublino maratone. Praėjusiais metais turėjome 2 dalyvius, na, o šiais metais galime pasigirti net tik keleriopai padidėjusiu tautiečiu būriu, pasirengusių įveikti 42.195 km atstumą, bet ir kartu su klubiečiais bėgsiančiais svečiais iš Lietuvos, tarp kurių bus ir Lietuvos superaktorius Rolandas Kazlas.
Kviečiame visus prisijungti prie palaikymo komandos ir kartu su trispalve įkvėpti tautiečius įveikti šį iššūkį.
Pristatykime Lietuvą Airijai dar kartą.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą