2014 m. balandžio 15 d., antradienis

Gerbiamieji,

Lietuvos  Respublikos ambasada Dubline, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos piliečių, gyvenančių Airijoje, pageidavimus, š. m. gegužės 30-31 dienomis organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į Golvėjų - vakarinėje šalies dalyje esantį ketvirtą pagal dydį Airijos miestą.

Konsulinės misijos metu Lietuvos piliečiai turės galimybę pateikti dokumentus dėl Lietuvos Respublikos paso išdavimo ar keitimo, notarinių veiksmų atlikimo ir kreiptis dėl kitų konsulinių paslaugų suteikimo.
Konsulinės paslaugos misijos metu bus teikiamos Golvėjaus technologijų centro (Galway Technology Centre) patalpose, adresu -  Galway Technology Centre, Mervue Business Park, Galway. Planuojamas konsulinės misijos laikas: gegužės 30 d., penktadienį, 13:00 – 16:00 val., ir gegužės 31 d., šeštadienį, 10:00 – 16:00 val.
Dėl konsulinių paslaugų teikimo konsulinės misijos Golvėjuje metu piliečiai kviečiami registruotis iš anksto el. paštu: konsulinis.ie1@urm.lt arba tel. +353-12035757 (darbo dienomis nuo 14 iki 17 valandos). Registruodamiesi el. paštu prašome nurodyti savo vardą ir pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą, pageidaujamą dieną (gegužės 30 arba 31 d.) ir konsulinę paslaugą dėl kurios kreipiatės. Registruotis kviečiame iki š. m. gegužės 26 d.
Detalią informaciją apie konsulines paslaugas, dokumentų sąrašus ir išsamią informaciją, kurią būtina žinoti kreipiantis dėl konsulinių paslaugų rasite Lietuvos Respublikos ambasados internetinėje svetainėje - https://ie.mfa.lt/.

Išvažiuojamųjų konsulinių misijų metu Lietuvos Respublikos konsuliniai pareigūnai vyksta į tuos regionus, kur yra didelės lietuvių bendruomenės ir nėra Lietuvos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos. Šiais metais Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje jau surengė konsulinę misiją į antrą pagal dydį Airijos miestą Korką.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą