2014 m. balandžio 15 d., antradienis

Astrologinė Auros prognozė balandžio 15-27 dienoms

Naujas, nepaprastas laikotarpis prasidės nuo balandžio 15 dienos 9 val. 47 min. įvyksiančio Mėnulio užtemimo. Kaip ir bet kuris užtemimas, dažniausiai būna  lydimas  nelabai gerų įvykių, situacijų ir išgyvenimų, bei įvairių netikėtumų. Todėl labai svarbu rūpintis savo sveikata, atidžiau prižiūrėti vaikus bei senyvo amžiaus giminaičius. Užtemimas įvyks Skorpiono zodiako ženklo valdose, todėl itin svarbiais bus žmonių tarpusavio santykiai, seksualinis gyvenimas, gali kilti daugiau konfliktų dėl neištikimybės ar pavydo.
Iškils didesnių problemų verslininkams, gali pritrūkti kantrybės siekiant savo tikslų. Padažnės painiava su pinigais. Patartina atsakingiau tikrinti dokumentus, gali įsivelti nemenkos klaidos, dėl kurių ateityje gali kilti labai rimtų problemų.
Avinas. Nors ir jausitės labai energingi ir pasitikintys savimi, nepraraskite budrumo – netikėtai galite pakliūti į nemalonias situacijas. Padidinta galvos traumų tikimybė. Saugokite savo sveikatą.
Jautis. Nelengvas periodas. Jausis didejanti įtampa santykiuose su partneriu,  bei draugais. Norėsis visiems įrodinėti savo teisybę. Venkite ginčų, konfliktų, alkoholio. Neliūdėkite, gerinkite nuotaiką lengva muzika ar sportuodami.
Dvyniai. Maksimaliai pasistenkite apsiriboti nuo bendravimo, įkyrių žmonių kišimosi į jūsų asmeninius reikalus. Apgalvokite savo veiksmus, neskubėkite pasirašinėti verslo sutarčių, galite stipriai apsigauti, nes būsite labai pažeidiami.
Vėžys. Venkite partnerių, kurie daug kalba ir nesiima jokių veiksmų. Tai liečia ir asmeninius santykius ir verslą. Padidinta tikimybė apgaulių, apkalbų bei konfliktinių situacijų. Labiau pasirūpinkite savo sveikata.
Liūtas. Daugelis norės pakeisti savo bendraminčių ratą. Neverta daryti to drastiškai, kitaip neišvengsite ilgam užtęsiančių konfliktų. Prispyrus reikalui, pinigus skolinkitės tik iš labai patikimų šaltinių.
Mergelė. Daug finansinių problemų gali kilti su tais partneriais, iš kurių tikėjotės didelės paramos. Galite pakliūti į nelabai malonias situacijas, net su draugais. Sudėtingas ir nelengvas metas jūsų vaikams.
Svarstyklės. Teks pakovoti dėl savo prioritetų tiek  darbe tiek namuose. Padidinta apgaulių tikimybė. Finansinių problemų sprendimus geriau atidėti vėlesniam laikui.
Skorpionas. Intrigos, paskalos, net kerštas gali užklupti netikėtai. Nesijaudinkite, tai ilgai nesitęs. Labiau atsipalaiduokite, nekreipkite dėmesio į aplinkinių problemas. Pasirūpinkite savo dvasiniu išprusimu.
Šaulys. Išaugs konfliktų bei apkalbų tikimybė. Geriau niekur nesikiškite, apsimeskite, kad jūsų tai neliečia ir pamatysite, kaip galima lengvai išvengti problemų. Palankus metas kelionėms, ypač tolimoms.
Ožiaragis. Netikėtai gali išaiškėti aibė neužbaigtų ir senų darbų. Teks pasikliauti senais, gerais bičiuliais, kurie ir padės viską išspręsti. Netinkamas metas skolintis pinigus. Atidžiau rūpinkitės savo tėveliais.
Vandenis. Emocijos viršys blaivų protą. Būsite karštakošiais ir pridarysite daug klaidų. Labai sudėtingus klausimus ir problemas pasistenkite atidėti vėlesniam laikotarpiui. Paramos ieškokite artimiausių draugų rate.
Žuvys. Kūrybingas metas. Laukia sėkmė. Sunkiau bus suprasti savo kolegų ir bendraminčių veiksmus. Nepaisant nieko, drąsiai puoselėkite naujas idėjas, imkitės naujų projektų.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą