2014 m. balandžio 5 d., šeštadienis

Darbo teises konsultacija . Kieno pusėje bus teismas?

Pradėjau bylą prieš mano darbdavį dėl to, kad neturėjau kontrakto. Teismo posėdyje darbdavys parodė kontraktą, kuris buvo pasirašytas atgaline data ir kuriame data buvo įrašyta darbdavio. Kieno pusėje bus teismas?

Atsakymas:
Teismas visada yra tiesos pusėje. Darbdavys vis tiek turės įrodyti, kad davė jums kontraktą. Jei jis nedavė jums kontrakto ir teismas priims jūsų įrodymus, jūs laimėsite.
Jei darbdavys užsiima suklastoto dokumento gaminimu, dažnai jis šito nedaro teisingai. Dokumento forma dažnai gali būti klaidinga. Tai, kad darbdavys tvirtina kad gavote kontraktą, nereiškia kad jis atitinka įstatymų reikalavimus. Paskutinių 12 mėnesių bėgyje man dar neteko pamatyti kontrakto, kuris atitiktų įstatymų reikalavimus. Pavyzdžiai ši kontora galėtų pradėti daug ieškinių dėl to, kad darbuotojas negavo tinkamo kontrakto. Darbdavys gali tvirtinti kad jie (darbuotojai) gavo kontraktą, bet dažniausiai mes galime įrodyti, kad dokumentas neatitinka įstatymo reikalavimų. Jums tik reikės įrodyti teisme, kad dokumentas neatitinka Įdarbinimo (Informacijos) Įstatymo 3 straipsnio su pakeitimais. Mūsų svetainėje www.grogansolicitors.ie skyriuje „Our Services“ rasite du išsamius informacijos rinkinius, kuriuose bus nurodyta, kokia informacija turi būti jūsų darbo kontrakte. Jei šios informacijos nėra darbo kontrakte, tada nepaisant to, kokį dokumentą parodys jūsų darbdavys, galėsite įrodyti, kad dokumentas neatitinka įstatymo ir kad turite teisę laimėti savo bylą.

Kadangi tokios bylos dažnai yra techninio pobūdžio, visada turėtumėte gauti teisininko patarimą prieš pradėdamas bet kokią bylą teisme.  

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą