2016 m. spalio 27 d., ketvirtadienis

Kodėl reikalinga teisininko pagalba perkant nekilnojamąjį turtą?


Sprendimas pirkti nekilnojamąjį turtą - yra svarbus žingsnis kiekvieno žmogaus gyvenime ir jeigu jūs jam jau ryžotės, būtina turėti kiek galima išsamesnę informaciją ir labai rimtą požiūrį į šį sandorį. Jeigu jūs nesate šios srities ekspertas, jums patartume kreiptis į teisininką, kuris padės visuose šio proceso etapuose, patikrins ir užtikrins sandorio teisingumą.

Praktika rodo, kad pirkėjas, savarankškai sudarydamas nekilnojamojo turto pirkimo sandorį, patiria pastovų stresą, nes sandorio sąlygos dažnai yra keičiamos, pirkėjui pateikiama nepilna informacija (dokumentai) apie nekilnojamąjį turtą, ir žmogus pasimeta, jis nepajėgia objektyviai įvertinti nekilnojamojo turto pardavėjo arba maklerio diktuojamų sąlygų. Kvalifikuota teisininko pagalba padės jums išvengti dažnai nekilnojamojo turto pardavėjų spendžiamų spąstų bei apribos nuo stresinių situacijų. 


Nekilnojamojo turto pirkimo sandoriai nėra vienos darbas. Teisininkas padės jums derėtis su pardavėju ir makleriu, padės parengti sutartį, apskritai, jis išspręs visus klausimus, kurie susiję su nekilnojamojo turto pirkimu.   

Atminkite, kad net mažiausias neatidumas sandorio detalėms, klaidos registruojant dokumentus, menkiausias  jų neatitikimas teisės aktams gali pirkėjui kainuoti labai brangiai. Negalima sutaupyti atsisakius tos srities teisininko pagalbos.

Teisinė kompanija „Byrne solicitors”, dirbanti Swords mieste, rusų ir lietuvių kalbomis teikia kvalifikuotą konsultaciją ir padeda visuose nekilnojamojo turto pirkimo etapuose. Dvidešimties metų darbo patirtį nekilnojamojo turto srityje turintis teisininkas padės jums be problemų įsigyti gyvenamąjį namą ar butą. Kompanijos teisininkai užtikrins ne tik jūsų saugumą, bet ir gins jūsų interesus visuose nekilnojamojo turto pirkimo etapuose.


Norėdami gauti išsamią informaciją skambinkite dešimties metų darbo Airijoje patirtį turinčiai finansų konsultantei Janai Skačkovai tel.: 0872969182.

 Internetinis puslapis: www.insuranceforyou.eu

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą