2016 m. spalio 27 d., ketvirtadienis

Astrologinė Auros prognozė lapkričio 1-15 dienoms


Nelengvas metas gali dar prasitęsti. Daugeliui žmonių, kas per ilgą laiką negatyvaus kaupėsi viduje,  šiomis dienomis gali prasiveržti į išorę.  Tai bus gera proga susipažinti  su savo bei aplinkinių žmonių vidinėmis savybėmis, kurių iki šiol nežinojome.  Dabar įtampa, nerimas apims dažniau nei paprastai ir savitvarda taps itin reikalinga tiek asmeniškai bendraujant, tiek tvarkant reikalus. Drąsiau ir ramiau pripažinkite nemalonius dalykus, kurie dabar taps akivaizdūs. Kita vertus, venkite be reikalo įtarinėti, taip pat pavyduliauti – būkite atlaidesni savo partneriui. Tikėtini ir jus kompromituojantys įvykiai. Tad pasistenkite mažiau tikėti apkalbomis. Tai sudėtigesnis laikas pradėti naujus darbus, tvirtinti svarbius dokumentus. Pasistenkite  mažiau žadėti, įsipareigoti, ypač partneriams. Gali iškilti ir nemenkos finansinės problemos, paaiškėti netikėti nuostoliai. Ne laikas aiškintis, ginčytis, tvarkyti piniginius, turtinius reikalus su dalykiniais partneriais, taip pat spręsti paveldėjimo klausimus su giminaičiais. Ir pasisaugokite sukčių, melagių, vagių.

Avinas. Pasistenkite išgirsti tai ką sako artimieji, draugai – gali būti, kad nematote ko nors aiškiai naudingo. Tai palankus metas dalykiniams susitikimams, svarbiems klausimams aptarti.
Jautis. Netikėto persilaužimo ir nelauktų posūkių metas. Svarbu nepamiršti savo mylimiems žmonėms pasakyti to, kas jums  svarbu, nes jūsų minčių skaityti niekas nemoka. Nepervarkit, nes išeikvotos energijos niekas nebesugrąžins.
Dvyniai. Labiau pasikliaukite likimu – netikėtai gali atsirasti išeitis, ateiti pagalba. Tai neblogas metas mokesčių, draudimo, kredito reikalams tvarkyti. Palanku ieškoti lėšų savo veiklai plėtoti.
Vėžys. Jūsų laukia ganėtinai nesėkmingas periodas, svetimoje aplinkoje jausitės nejaukiai, nesaugiai. Ne laikas kuo nors svarbiu užsiimti darbe. Namuose pasistenkite savo nepasitenkinimu neslėgti artimųjų. Geras periodas išsivalyti, atsinaujinti, iš namų išnešti nereikalingus daiktus, drabužius.
Liūtas. Jei negalite apsidrausti, jei nesate pakankamai informuoti, verčiau nerizikuokite. Nebūkite lengvatikiai, galite susidurti su gražiai pateiktu melu. Saugiai vairuokite kelyje. Nederėtų pasirašinėti atsakingų dokumentų.
Mergelė. Galėsite  išspręsti seniai jus varginantį klausimą. Geriausiai atidėti tiek finansinius reikalų tvarkymus, tiek apsipirkimus - bus lengva suklysti. Neaptarinėkite su sutuoktiniu šeimos išlaidų, taip išvengsite nepagristų kaltinimų ir konfliktų.
Svarstyklės. Šį periodą teks rinktis iš dviejų blogybių tą, už kurią geriau jums mokės. Pasirinkimas kuklus, tačiau rinktis visvien teks. Kiek tai turės įtakos ateičiai, niekas nežino, greičiausiai šis akimirksnio sprendimas ar trumpa veikla papildys jūsų piniginę.
Skorpionas. Dabar pats laikas stebėti likimo ženklus. Viskas yra žymiai paprasčiau, nei kartais jums atrodo. Pykstate, kad negalite nuspėti, kas bus, ir neturite galimybės viską susiplanuoti.  Jūsų laukia geri pokyčiai, greičiausiai – darbe, bet jie nebus tokie reikšmingi, kaip jums atrodo. Finansinius nesklandumus teks spręsti čia ir dabar.
Šaulys. Šiuo metu ieškote naujų galimybių, tačiau visur yra netikrumo ir apgaulių. Bėda ta, kad negalite nieko atidėti, reikia veikti dabar. Todėl klausydami patarimų draugų bei artimųjų, galvodami apie ateitį ir perspektyvas drąsiau judėkite į priekį. Pirmiausia, imkitės su buitimi ir nekilnojamuoju turtu susijusių reikalų, pelnas – ne už kalnų.
Ožiaragis. Būsite dėmesio centre, ne vienas žmogus norės su jumis susitikti, pasikalbėti. Pagaliau išgirsite ir ilgai lauktų naujienų, susitiksite žmones, kurių niekaip anksčiau negalėjote išvysti. Jūsų optimizmas ims stiprėti. Tik nepervertinkite savo galimybių, nepamirškite dažniau nusileisti antrajai pusei. Nepalanku spręsti finansines problemas, pirkti ką nors brangaus.
Vandenis. Nepraraskite pasitikėjimo savimi, vykite nuo savęs visas netikusias, liūdnas mintis. Atsisakykite bendrauti su egoistais ir pesimistais, kad galėtumėte pailsėti niekieno netrukdomi, išvažiuokite trumpam į kelionę. Atėjo laikas atokvėpiui.
Žuvys. Jūsų mintys skraidys  kažkur  toli. Jei susitiksite ar pasikalbėsite su tais, apie kuriuos galvojate, jausitės kur kas smagiau. Užsiimkite kuo nors neįprastu, mėgaukites hobiu, aplankykite parodą, nes jums reikėtų atitrūkti nuo kasdienybės problemų. Šis metas bus palankus konfidencialiems reikalams tvarkyti, tikrintis sveikatą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą