2014 m. liepos 19 d., šeštadienis

Šimtus litų kainuojanti Dž. Butkutės plokštelė - jau deficitas

Praėjusios savaitės pabaigoje prekyboje pasirodė pirmoji šalies scenos karalienės Džordanos Butkutės vinilo plokštelė „Kryžkelės“. Tiesa, plokštelės tiražas labai ribotas – vos 200 vienetų ir kainuoja ji nepigiai. Visgi, nors vinilo kaina siekia šimtus litų, plokštelė yra graibstoma rekordiniu greičiu.

Iš užsienio į Lietuvą atkeliavusias vinilo plokšteles Džordana padalino į dvi dalis: šimtą plokštelių išplatinti atidavė vienai leidybos kompanijai, likusį šimtą pasiliko sau. Leidybos kompanijos platinamos plokštelės buvo pigesnės – jų kaina prekybos pradžioje siekė 119 litų, pabaigoje – jau 190 litų, tačiau ir dėl sparčiai augančios paklausos didėjant kainai, jos buvo išgraibstytos vos per keturias prekybos dienas.
Pačios Džordanos platinamos plokštelės kur kas brangesnės – jos kainuoja 300 litų, tačiau jų vertė – didesnė. Kiekvieną plokštelę atlikėja papuošia ne tik savo autografu, bet ir specialia dedikacija. Be to, pusė už plokšteles gautos pinigų sumos, Džordanos sprendimu, bus paaukota kilniam tikslui – sergantiems vaikams ar vienam vaikui, kuriam keliasdešimt tūkstančių litų gali padėti pagerinti sveikatos būklę.
„Tai kolekcinė plokštelė. Jos tiražas labai ribotas ir niekada nebus pakartotinai atnaujintas. Noriu, kad ją turėtų tik tie žmonės, kurie jos labiausiai trokšta ir kuriems jos labiausiai reikia. Be to, ją įsigydamas žmogus prisideda prie kilnaus tikslo. Todėl labai džiugu, jog vos tik pasklidus žiniai apie jos pasirodymą, daugiau nei pusė mano parduodamų plokštelių buvo rezervuotos. Šiuo metu turiu likusias vos kelias laisvas plokšteles“, – teigia atlikėja.
„Kryžkelių“ kūriniai vinilo plokštelei buvo ruošiami Ispanijoje, pati plokštelė gaminama Čekijoje. Į plokštelę,dėl specifinio formato, tilpo tik 10 iš 13 albumo dainų, tačiau, pasak Dž.Butkutės, atrinkus tas kelias dainas albumas dar labiau išsigrynino, tapo vientisesnis ir dinamiškesnis.
„Nuoširdžiai sveikinu Džordaną su pirmosios karjeroje vinilo plokštelės pasirodymu. Ne kiekvienas albumas yra vertas vinilo formato, bet „Kryžkelės“, be jokių abejonių, yra jo vertos. Ši vinilo plokštelė skamba itin gerai ir išlaiko dėmesį nuo pradžios iki pabaigos. O ir atrodo puikiai, ją malonu paimti į rankas. Išleisdama spalvotą vinilą Džordana suteikė jam išskirtinumo. Visa tai iškart įvertino vinilo mėgėjai. Kiek žinau, „Kryžkelės“ šiuo metu yra labiausiai medžiojama vinilo plokštelė Lietuvoje“, – sako muzikos agentūros M.P.3 vadovas Vaidas Stackevičius.

„Kryžkelių“ kūrinius, taip pat ir naujai skambančius populiariausius Dž.Butkutės hitus, bus galima išgirsti atlikėjos ir grupės koncertiniame ture po Lietuvos arenas. Koncertinį turą „Nesudeginta ant laužo“ Džordana Butkutė pradės spalio 18 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, spalio 25 d. koncertuos Vilniaus „Siemens“ arenoje, lapkričio 8 d. – Šiaulių arenoje, lapkričio 15 d. – Kauno „Žalgirio“ arenoje, lapkričio 22 d. – Panevėžio „Cido“ arenoje, na o lapkričio 29 d. Džordana su grupe ir nauja programa atvyksta į Dubliną, kur serenks tik vieną koncertą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą