2014 m. liepos 29 d., antradienis

Astrologinė Auros prognozė rugpjūčio 1-27 dienoms

Šis periodas daugeliui žmonių gali įnešti į gyvenimo ritmą sąmišį ir haosą. Ypatingai vertėtų atkreipti dėmesį į tarpusavio santykius. Gali įvykti netikėta krizė. Emocinis nuosmukis ir nenumatytos aplinkybės gali pakenkti daugumai žmonių.  Darbo kolektyvuose, namuose, viešose vietose gali kilti netikėtų konfliktų.  Vertėtų pasistengti  tiems, kas yra ypatingai linkę viską sureikšminti, konfliktuoti, įrodinėti savo tiesas. Reikėtų mažiau rodyti savo ego, labiau gilintis į savo vidinį pasaulį, nes viskas kas vyks aplinkui, bus lyg jūsų pačių vidinių charakterio trūkumų atspindys. Labai netinkamas periodas kelionėms, verslui. Jeigu kelionių neįmanoma atidėti, tai vertėtų būti pasirengus įvairiems netikėtumams, apsidraudimui su savimi pasiimti daugiau lėšų, maisto ir t.t.

Avinas. Šiam zodiako ženklui gali kilti padidintas poreikis vadovauti, ar būti pripažintam kolektyve,  visuomenėje. Labai netinkamas periodas išsiskirti iš kitų. Vertėtų suvaldyti protrūkius reikšti savo nuomonę, net  matant kitus klystant.
Jautis. Galite pasijausti labai pavargę, emociškai nestabilūs. Tinkamas laikas nuo visų atsiriboti. Mažiau bendraukite, daugiau gilinkitės į savo vidinį pasaulį. Venkite konfliktų, patausokite savo sveikatą.
Dvyniai. Šis periodas bus perspektyvus pasinaudojant pažintimis, kurios gali atnešti daug naudos. Dirbsite rutininį darbą, deja jis nebus toks pelningas kaip tikimasi. Taip pat laukia nemažai išlaidų, susijusių su persikraustymu, naujais darbais.
Vėžys. Galite tikėtis nemažai įplaukų į jūsų verslą ar naują projektą. Tuo pačiu metu teks daug ir išleisti. Ypatingai atkreipkite dėmesi į supančius jus žmonės, jie gali jus apgauti. Nevertėtų tikėti jų pažadais.
Liūtas. Šiam zodiako ženklui prasideda naujas metų etapas. Jiems patartina atsikratyti žalingų įpročių, sustiprinti sveikatą, vengti stresų ir neprogramuoti savęs neigiamai ateičiai.
Mergelė. Bus nelengvas periodas. Galite nesulaukti tikėtinų įplaukų. Išlaidos viršys pajamas. Tai labai liūdins. Pasistenkite kuo mažiau jaudintis, nes gali pašlyti sveikata.
Svarstyklės. Kolektyvinė veikla nesiseks. Todėl venkite viešai reikšti savo nuomonę, nešnekėkite apie kitus blogai. Labai svarbu šiuo periodu išlaikyti aukso vidurį, nemenkinant nei vieno sutikto žmogaus. Netinkamas laikas ir kelionėms.
Skorpionas. Sunkiai skinsis kelią naujos idėjos, gyvendinsis projektai. Niekam nebus įdomu ką jūs mąstote. Visi žiūrės tik savo interesų. Todėl padarykite pertrauką, pasitraukite į šešėlį. Taip sutaupysite ir laiką ir savo energiją.
Šaulys. Labai geras periodas. Tai naujo kelio pradžia. Tiek dvasiškai tiek finansiškai jausitės stabilūs ir pasitikintys savimi. Galite sutikti naujų draugų, bendraminčių. Pildysis jūsų planai ir norai.
Ožiaragis. Aktyvus kolektyvinis darbas bus jums į naudą. Nevenksite ir pasilinksminimų. Svarbiausia išlikti savimi. Niekam nelinkėkite blogio, priimkite pasauli tokį koks jis yra.
Vandenis. Konkurencinė kova, bendravimas su kolegomis sudarys atitinkamą įtampą. Sunkiai seksis tartis dėl naujovių. Visur vaidensis priešprieša. Todėl pasistenkite maksimaliai būti draugiškais, bei tolerantiškais. Ateina atpildo metas tiek blogaja tiek geraja prasme.

Žuvys. Jausite nedidelį nuovargį. Vengsite bendrauti ar ką nors veikti. Patartina daugiau laiko skirti miegui, mėgautis gamta, mažiau bendrauti. Nieko naujo nesiimkite, verčiau užbaikite senus darbus .

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą