2014 m. birželio 30 d., pirmadienis

Astrologinė Auros prognozė liepos 2-16 dienoms

Nusimato labai pakilėtas ir romantiškas periodas. Pagerės žmonių tarpusavio santykiai, suaktyvės profesinė, organizacinė veikla, sustiprės sveikata, gera nuotaika liesis per kraštus. Toks pozityvus laikotarpis labai tinkamas šeimos šventėms, vestuvėms organizuoti, partnerystės santykiams stiprinti. Suaktyvėjęs kūrybiškumas skatins domėtis naujomis kryptimis. Pavyks perorganizuoti senas idėjas bei planus. Pasistenkite maksimaliai išnaudoti šį pozityvų laikotarpį, parodyti savo talentus ir sugebėjimus visuomenei.

Avinas. Gali tekti daug dirbti ir tuo pačiu daug aukotis dėl šeimos reikalų. Nenusiminkite, greičiausiai visur pavyks suspėti. Svarbiausia reikalus paskirstyti tolygiai.
Jautis. Bus labai produktyvus periodas. Kelionės, susitikimai bus ilgalaikiais, sutartys bus pasirašomos naudingai. Nepraleiskite progos romantiškai praleisti laką. Galite netikėtai sutikti savo antrąją pusę.
Dvyniai. Pas daugelį žmonių išryškės užslėpti talentai. Pasinaudokite proga rimčiau pareikšti apie save visuomenei. Nevenkite naujų pažinčių. Aktyviau ieškokite naujų finansinių šaltinių.
Vėžys. Pasijausite daug geriau. Energija liesis per kraštus. Būsite veiklūs ir darbingi. Suspėsite atlikti visus darbus. Nepraleiskite jums suteiktos progos gauti naują darbo vietą ar sutikti naują rimtą pažintį.
Liūtas. Dėl laiko stokos gali kilti nedidelių problemų šeimoje. Darbas ir susitikimai atims visą jūsų laisvalaikį, kas labai erzins namiškius. Kelionės gali būti nevisai sėkmingos, tad verta iš anksto apsidrausti arba atidėti planus.
Mergelė. Netikėtumai ir nestabilumas gali išmušti iš vėžių. Gali tekti išeikvoti nemažai savo biudžeto visai neplanuotiems reikalams. Nervins didėjanti įtampa šeimoje, norėsis nuo visų pasislėpti. Ką ir vertėtų padaryti.
Svarstyklės. Šis mėnuo žada daug pasikeitimų  asmeniniame gyvenime ir profesinėje srityje. Gali tekti pakeisti gyvenamąją vietą, darbą ar net partnerį. Nenusiminkte, pokyčiai jus tik sustiprins. Netikėtai galite gauti didelį pelną iš visai neplanuotų šaltinių.
Skorpionas. Kas ieško tas randa. Jausdami didelį palaikymą iš aplinkinių, galima bus kalnus nuversti. Netruks nei talentų nei veiklos. Netikėtai galite tapti dvasiniu lyderiu ir vesti žmones paskui save.
Šaulys. Daugumos Šaulių lauks nauji vėjai tiek profesinėje tiek asmeninėje veikloje. Netrukus galite būti pakviesti prisijungti prie naujų projektų, sudalyvauti netikėtuose renginiuose. Naujai sutikti žmonės skatins atsiskleisti naujiems talentams.
Ožiaragis. Pasistenkite visą savo energiją nukreipti neatidėliotinų svarbių ūkinių, buitinių klausimų sprendimui. Gali netikėtai kilti konfliktinės situacijos darbe, su partneriais, šeimoje. Nenusiminkite ir kovokite už savo teises gražiuoju.
Vandenis. Dėl emocinio nusilpimo negalėsite pilnai atsiverti ir realizuoti savo talentus. Venkite padidinto krūvio, kitaip galite susirgti ir ilgam išsekti. Geriausias metas atostogoms.

Žuvys. Atsivers naujos perspektyvos darbe ir asmeniniame gyvenime. Sutiktos pažintys nebus atsitiktinėmis. Įsižiūrėkite atidžiau į savo draugų veidus, galite netikėtai įžvelgti artimą sau sielą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą