2014 m. birželio 17 d., antradienis

Informuojame, kad š. m. birželio 29 d. vyks referendumas dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 9, 47 ir 147 straipsnių pakeitimo.

Lietuvos Respublikos piliečiai, gyvenantys Airijoje ar rinkimų dienomis būsiantys Airijoje, gali registruotis balsavimui referendume dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 9, 47 ir 147 straipsnių pakeitimo Rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninė registracijos sistemoje http://vrk.lt/ereg. Rinkėjo registracijos anketą prašome pateikti iki 2014 m. birželio 29 d. (jei ketinate balsuoti paštu – iki 2014 m. birželio 23 d.).

Tai būtina padaryti, nes visi piliečiai, balsavę ankstesniuose rinkimuose, nėra automatiškai įtraukiami į referendumo rinkėjų sąrašus. Rinkėjai, kurie pageidauja balsuoti referendume ir registravosi balsavimui š. m. gegužės mėn. vykusiuose Lietuvos Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimuose, taip pat turėtų iš naujo užsiregistruoti balsavimui birželio 29 d. referendume.
Išsami informacija apie rinkimus yra skelbiama Lietuvos Respublikos ambasados Airijoje internetinėje svetainėje - https://ie.mfa.lt/ie/lt/naujienos/referendumas-del-lietuvos-respublikos-konstitucijos-9-47-ir-147-straipsniu-pakeitimo

Daugiau informacijos – Vyriausiosios rinkimų komisijos tinklalapyje http://www.vrk.lt/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą