2017 m. gruodžio 1 d., penktadienis

Meilė: Airijoje įgyvendinau savo svajonęTikrai nerasite nei vieno žmogaus, kuris, atsivertęs „Royal Adornment Wedding Decor“ Facebook‘o puslapį, neaikteltų iš nuostabos: spalvos, gėlės, vazos, žvakidės, staltiesės, indai, peiliai ir šakutės, uniformuotos padavėjos – tas grožis taip užburia, kad negali patikėti, jog visa tai matai realybėje. 


Nejučia sugauni save svajojant: kaip norėtųsi nors kartą šitaip karališkai atšvęsti kokį jubiliejų, kad tau pačiam nereikėtų niekuo rūpintis, arba bent jau būti pakviestam į tokį renginį, kuriame tave apsuptų ta stebuklinga tikros šventės atmosfera, juolab, kad ir progų yra – artėja Kalėdos, Naujieji metai, tai kodėl nepasidarius sau šventės? Bet ar iš tikrųjų įmanoma viską dekoruoti ir surengti taip, kaip matome nuotraukose? Meilė Rinkevičienė nusišypso ir sako, kad mielai su laikraščio „Lietuvis“ skaitytojais pasidalins kaip gimsta šventės grožis.


– Jūsų labai gražus vardas – turbūt jūs gimėte labai mylinčioje ir draugiškoje šeimoje?

– Ačiū už komplimentą. Taip, gimiau mylinčioje šeimoje, buvau jauniausia, kitaip sakant, esu pagrandukė. Gimiau Kėdainiuose, užaugau Kauno rajone. Dabar turiu savo šeimą: vyrą ir tris labai skirtingo amžiaus dukras – mažiausiajai dabar šešeri metukai. Manau, kad mūsų namai nebus niekada tušti, nes visada esame kartu. Mano vyresnės dukros tikros mano pagalbininkė: jos man pataria, padeda ruoštis šventėms, o renginių metu dirba padavėjomis. Esame puiki komanda.


– Kuo užsiėmėte Lietuvoje, ar taip pat, kaip ir Airijoje, interjero dizainu? 

– Lietuvoje dirbau kavinėse ir restoranuose, bet visada troškau kažką kurti. Dar būdama paauglė, namuose puošdavau kambarius ir kas savaitę perstumdydavau baldus – eksperimentuodavau, bandydama sukurti vis kitokį interjerą, kuriame visiems būtų tiesiog gera ir jauku gyventi. Kompanuodavau puokšteles iš įvairiausių gėlių, manau, kad poreikis kurti gražią ir originalią aplinką yra greičiausiai įgimtas.– Kada atvykote į Airiją ir kas jus čia atginė?

– Į Airiją atvykau pas vyrą – esu meilės emigrantė. Tai buvo 2010 metais.

– Kaip gimė idėja Airijoje užsiimti interjero dizainu, renginių apipavidalinimu?

– Atvykusi į Airiją pamačiau ir supratau kad mūsų lietuvių čia labai daug, o vietos kur ir kaip švęsti vestuves ar jubiliejus lyg ir nėra. Buvo neaišku kur ir į ką kreiptis, kad padėtų suplanuoti ir dekoruoti šventę, tad ir nusprendžiau, kad atėjo laikas pačiai įgyvendinti savo svajonę, kurią ilgus metus puoselėjau. Pirmiausiai sėdau galvoti pavadinimą ir po dviejų parų mąstymo jis gimė – „Royal Adornment Wedding Decor“  (Karališka Puošmena Vestuvių Dekoras). O kadangi esu gera organizatorė, turinti meno gyslelę, labai džiaugiuosi, kad galiu padėti žmonėms, kurie nori iškilmingos ir įsimintinos šventės. Jaučiuosi reikalinga, nes tikrai yra žmonių, kurie nori surengti šventę sau ir artimiesiems, bet net nežino nuo ko pradėti ir į ką kreiptis. O dabar esu aš ir mano legaliai Airijoje įsteigta kompanija „Royal Adornment Wedding  Decor“, kuri visada tokiais atvejais ateis į pagalbą. 


Jau organizavom ir papuošėm nemažai renginių, pavyzdžiui, trečius metus mes remiam „Labdaros vakarienę“, kuri skirta Lietuvos vaikams, sergantiems onkologinemis ligomis. Tai darau su didžiuliu malonumu ir šį projektą remsiu tiek, kiek jis gyvuos – man labai svarbu, kad galiu padėti mūsų mažiesiems, į didžiulę bėdą patekusiems, Lietuvos žmogučiams. Be to, niekada negalėčiau pasakyti „ne“ tokiam mielam ir šiltam žmogui, kaip Ritai Lamsargytei-Mockei, kuri organizuoja šį renginį. Nuostabi moteris ir man negėda pasakyti, kad aš lenkiu galvą prieš ją ir jos darbus. 

 – Papasakokite, kokias paslaugas jūs teikiate, kas dirba jūsų komandoje, prieš kiek laiko jums reikia pranešti, kad reikia jūsų paslaugų?

– Mes teikiame visapusiškas paslaugas, tereikia mums paskambinti arba susisiekti su mumis ir visi jūsų rūpesčiai dings. Patalpos, dekoras (stalo korteles darau pati), staltiesės, stalo „sijonai“, kėdžių užvalkalai ir jų kaspinai, vazos, gėlės, žvakidės, užuolaidos su lemputėmis jauniesiems, indai – visa tai yra mūsų nuosavybė. 


Iš tiesų tai brangiai kainuojantis šeimos verslas, į kurį labai daug investuota. Patalpas aš nuomuoju, o tam, kad galėčiau visur rengti renginius, turėjau įsigyti renginių draudimą, kuris tikrai yra nepigus, bet jis suteikia man teisę rengti šventes kur noriu arba kur pageidauja klientas. Turime virėjas, kurios nupirks maistą ir jį paruoš, taip pat turime savo padavėjas, kurios jus aptarnaus renginio, šventės, jubiliejaus ar vestuvių metu. 


Šventės dienai padedam jauniesiems suorganizuoti transportą, kuris vežtų jaunuosius, taip pat atvežtų į renginį ir parvežtų iš jo svečius. Galim užsakyti viešbutį. Kartu su mumis dirba muzikantai, fotografai ir žmonės, galintys profesionaliai nufilmuoti jūsų šventę. Turim puikų partnerį „Juvelyras Airija“ – Andrių Vaišvilą, kuris padės ir patars, kokius žiedus pasirinkti, nes jo kolekcijoje yra milžiniškas pasirinkimas. Mes dirbame klientų gerovei ir viskas, ką darome, darome iš meilės. Taigi, jeigu reikia mūsų paslaugų, prašome kreiptis, tik nereikėtų laukti iki paskutinės minutės, ypač populiariu metu, kada gausu šventinių renginių arba originalių datų, tokių, kaip, pavyzdžiui, 2018.08.18 – šiai datai mus užsakė jau šių metų liepos mėnesį. 


Apskritai, geriausia būtų, kad mūsų paslaugas žmonės užsisakytų likus kiek galima daugiau laiko iki planuojamos šventės, nes tada ir mes galim geriau ir originaliau pasiruošti, ir jiems nereikia jaudintis, kad kažkas gali nepavykti, ar jau kažkas kitas mus užsakė tos dienos renginiui. Tad jeigu norite įsimintinos šventės, susisiekite su manimi – Meile Rinkeviciene Facebook arba „Royal Adornment Wedding Decor“ – kaip galima anksčiau, o visa kita jau mūsų rūpestis.


– Kaip gimsta idėja, kad vieną ar kitą renginį, vestuves, jubiliejų ar gimtadienį reikia apipavidalinti būtent taip, o ne kitaip?

– Pirmiausiai mes įsiklausom į kliento norus, išklausom jo pageidavimus, svajones ir tada pateikiam savo viziją, kuri kažkaip spontaniškai gimsta vaizduotėje. Jeigu klientas sutinka, imamės darbo, o jeigu kyla abejonių, diskutuojam, tariamės. Iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti, kad realizuota idėja visada atrodo geriau ir netikėčiau, negu buvo nupiešta vaizduotėje, tad baimintis tikrai nėra dėl ko.


– Kas yra jūsų tiekėjai – juk pirkti iš parduotuvių žvakes, staltieses ir t. t. labai brangu?

– Dažniausiai viską parsisiunčiu iš Anglijos, kai ką ir iš Lietuvos. Iš tikrųjų čia, Airijoje, nėra didelio pasirinkimo, be to, čia tikrai labai brangu.– Kaip ir kur užsakote salę, restoraną ar kitą, pobūviui reikalingą vietą?

 – Mes turim savo salę, galime pasiūlyti švęsti ir viešbutyje su kuriuo bendradarbiaujame, bet jeigu klientas ateina jau išsirinkęs šventės vietą, tada mes kartu su juo ir visu renginį aptarnausiančiu personalu važiuojam tą vietą apžiūrėti. Beje, ten irgi gimsta dar daugiau idėjų – žiūri į salę ir jau matai, kaip viskas galėtų būti.

– Kokiu metu turite daugiausiai užsakymų?

– Sunku pasakyti, užsakymų maždaug vienodai būna ištisus metus, gal kiek mažiau rudeniop.

– Kas yra jūsų klientai?

– Mūsų klientai yra tie žmonės, kuriems nesvetimas grožis, aplinkos jaukumas. Tai žmonės, kurie nori, kad šventės diena būtų įsimintina jiems ir visiems jų svečiams, kurie tą dieną yra kartu su jais. Malonu matyti nustebusią kliento veido išraišką, kai jis atvyksta į jau paruoštą šventę ir sako: „Meile, aš tikejausi, kad bus gražu, bet kad taip gražu, tikrai nesitikėjau“... Iš tikrųjų klientų emocijos ir yra didžiausias atpildas už darbą.


– Kokie ateities planai?

– Ateityje norėčiau išbandyti Airijos renginių organizavimo rinką ir norėčiau pradėti nuo vestuvių organizavimo, beje, kitiems metams jau turiu ir tokių užsakymų. Dažnai lankomės airių organizuotose parodose ir matome, kaip pas juos viskas vienodai surengta, o ir patys žmonės sako, kad norėtų kažko naujo, netikėto, tad pabandysim... Aš tikiu, kad mums pavyks, juk be tikėjimo sėkme, neverta net pradėti. 


Tad palinkėkite mums sėkmės, o visiems lietuviams, esantiems čia, norėčiau pasakyti, kad nedvejotų ir nebijotų kreiptis į mus – suruošim nepakartojamą šventę!


– Visų mūsų laikraščio skaitytojų vardų dėkojame jums, kad esate ir kad padedate  nekasdieniškas mūsų gyvenimo akimirkas paversti nepamirštame švente. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą