2017 m. gruodžio 6 d., trečiadienis

Ennis pripažintas draugiškiausia Airijos vietaAirijos mažmeninio prekybos tinklo įsteigtas apdovanojimas “Excellence Awards” šįmet buvo įteiktas Clare grafystėje esančiam Ennis miestui. Jis pripažintas draugiškiausia Airijos vieta, informuoja Journal.ie.


“Excellence Awards” laimėtoją renka apskričių tarybos ir vietos įstaigų biurai, mažmeniniai prekybos tinklai, kurie turi nurodyti, kodėl jie šiam apdovanojimui pristato būtent tą ar kitą miestą, gyvenvietę ar kaimo vietovę.

Pasak Airijos mažmeninės prekybos tinklo generalinio direktoriaus David Fitzsimons, Airija visame pasaulyje garsėja savo svetingumu ir draugiškumu. “Tačiau šiais metais būtent Ennis išsiskyrė šiais bruožais, todėl jam ir buvo paskirtas  “Excellence Awards” apdovanojimas, kurio jis tikrai nusipelnė. Ennis miestas ir Clare grafystės taryba gali didžiuotis šiuo pasiekimu, o Airijos mažmeninio prekybos tinklo komanda, kuri renka “Excellence Awards” laimėtoją, norėtų pagirti gyventojus už didelės pastangas, kuriant ypatingą miesto atmosferą”, - sakė David Fitzsimons.

Ennis įsikūręs Airijos vakarinėje dalyje, prie Fergus upės. 2016 metais jame gyveno 25276 žmonės ir jis yra 12-asis pagal dydį Airijos miestas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą