2017 m. gruodžio 13 d., trečiadienis

Astrologinė Auros prognozė gruodžio 14-31dienomsArtėja šventinis, metų pabaigos ir rezultatų užtvirtinimo metas, todėl  pasistenkite vengti konfliktų, būkite itin atsargūs bendraudami, saugokite santykius, siekite susitaikyti, atgauti dvasios pusiausvyrą ir ramybę. Kad ir ką veiksite, pasistenkite, kad tai būtų malonu ne tik jums, bet ir kitiems. Palanku dovanoti dovanas tėvams, seneliams, vaikams.
Tiks spręsti didelių investicijų, ateities planų klausimus. Taip pat palanku ieškoti naujų pajamų šaltinio, dingusių pinigų ar daiktų (beje, jie atsiras). Būkite atidesni atsitiktinai sutiktiems asmenims gatvėje, prekyvietėje, viešame transporte nugirstai informacijai – tai gali padėti suprasti kai ką svarbaus apie save bei kitus, arba atskleisti tai, ką galėjote nuo savęs nesąmoningai slėpti. Vertėtų pasitarti su draugais, artimaisias kaip elgtis, kuo užsiimti ateityje, kad padidėtų jūsų pajamos ateinančais metais, nes kartu aptariant šį klausimą gali kilti puikių naujų sumanymų, kūrybinių idėjų. Šiuo šventiniu laikotarpiu  tikėtinos nepaprastos, likimo siųstos stebuklingos pažintys, netikėtai galite sutikti tuos, su kuriais buvote artimi praėjusiuose gyvenimuose.


Avinas. Bendraukite, daugiau tarkitės su aplinkiniais. Gali kilti šaunių dalykinių, finansinių idėjų. Draugų pagalba irgi gali būti svarbi bei reikalinga, ypač sprendžiant įsidarbinimo klausimą, finansines problemas. Nuostabus metas imtis permainų veikloje, rizikuoti versle, pasirašyti svarbią darbo sutartį, ypač su užsieniečiais.


Jautis. Reikėtų atkakliau ginti savo principus – savi bei aplinkiniai jus palaikys. Gauti dalykiniai pasiūlymai bus naudingi. Tinka pasikalbėti su šefu jums svarbiu klausimu. Tinkamos tolimos kelionės, išvykos su šeima.

Dvyniai. Geras laikas veiklai plėsti, bendradarbiavimui su užsieniečiais užmegzti. Jei ieškote naujo darbo, tiks susitikti su būsimu darbdaviu. Tai pat gerai seksis atitaisyti ankstesnes klaidas darbe. Norėdami užglaistyti nuoskaudas, kurias padarėte artimam asmeniui,  padovanokite jam (jai) ką nors mielo.

Vėžys. Sėkmingas metas, tiesa, svarbu niekur neskubėti. Priimdami atsakingą sprendimą, įsiklausykite į savo nuojautas. Geras laikas pokalbiams bei karjeros klausimams spręsti. Gautus paaukštinimo, darbo vietos keitimo pasiūlymus verta priimti.


Liūtas. Kad sėkmingai sektųsi spręsti finansines problemas, kreipkitės į bosą, ieškokite asmenų ar organizacijų, galinčių jus paremti. Palankus metas tvarkyti skolų, mokesčių, draudimo reikalus. Į metų pabaigą nuotaikos bus smagesnės  bei šventiškesnės, neatsisakykite kvietimo į svečius.

Mergelė. Jus supras ir įvertins – gera proga ieškoti sąjungininkų, investuotojų, rėmėjų. Nepriimkite svarbių sprendimų nepasitarę su partneriais, draugais. Periodas nusimato gana  įtemptas, reikia vengti ginčų, būti lankstesniais bendraujant.

Svarstyklės. Jus lydės puiki nuotaika, šauni savijauta, jei leisite laiką su vaikais, sutuoktiniu ar mylimu žmogumi. Žavėsite aplinkinius, pavyks sulaukti norimo dėmesio ir iš jums patinkančio asmens. Bus palankus metas imtis atidėtų darbų, ką nors taisyti, perdarinėti.


Skorpionas. Surenkite  sau ir savo artimiesiems mažą šventę, malonią pramogą, netolimą kelionę. Tikėtinas intriguojantis, malonus nuotykis pobūvio metu. Labai sėkmingas, kad ir kuo užsiimtumėte, periodas. Tiesa, pirmoji dekados  pusėje niekuo rizikingu nesižavėkite...

Šaulys. Labai palankios dienos kelionėms, pasirodymui visuomenėje, pažintims užmegzti, bendrauti. Būsite linksmi, lengvai ir pakylėtai nusiteikę, nesunkiai laimėsite aplinkinių simpatijas, dėmesį. Galite gauti iš senų draugų ar buvusių partnerių gerą dalykinį pasiūlymą ar patarimą.

Ožiaragis. Pakankamai palankus metas tvarkyti piniginius ir turtinius reikalus. Atsiras naujos galimybės išspręsti įsisenėjusią finansinę problemą. Daugiau bendraukite, tarkitės su draugais. Galima bus pasirašyti gerai parengtus sandorius, pirkti vertingus daiktus ir šventines dovanas.

Vandenis. Vėl tapsite energingi, tad greitai sutvarkysite susikaupusius reikalus ir operatyviai išspręsite kilusias problemas. Labiau įsiklausykite į sutuoktinio, taip pat partnerių, kolektyvo nuomonę.


Žuvys. Elkitės ramiai, neskubėkite, nesinervinkite. Nepersidirbkite, raskite laiko pailsėti, atsipalaiduoti. Svarbius reikalus tvarkyti paveskite artimam žmogui ar kolegai, kitaip jūsų nervai ir sveikata gali nebeatlaikyti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą