2016 m. lapkričio 8 d., antradienis

Nepamirštamas Halloween‘as Mullingare

Airiškasis Halloween‘as neaplenkė ir Mullingaro - spalio 30 dieną, sekmadienio popietę, Greville Arm viešbutis virto Monstrų viešbučiu. Čia rinkosi viso Mullingaro pabaisiukai. O juos pasitiko gausus Raganų būrys, jaunoji „tatuiruočių“ meistrė Iveta Jonušaitė, kuri išpaišė tuos, kurie patys nemokėjo pasipuošti.
Diskoteka prasidėjo visų dalyvių paradu: išsirikiavo gausus būrys Griaučiukų, Raganiukių, Vaiduokliukai ir net filmų herojai Spidermenai ir Halkai. Visi dalyviai buvo apdovanoti Kinder kiaušiniu-siurprizu tiesiai iš Raganų rankų.
Šventės organizatoriai - Mullingaro lietuvių bendruomenės komanda - taip pat paruošė siurprizą dalyviams.


 Organizatorės, persirengę Raganaitėmis, sušoko nuotaikingą Raganų burtų šokį.
Vaikų šokius keitė linksmos ir heloviniškos užduotys, kur reikėjo užrištomis akimis moliūgui nosį nupiešti,  „išauginti“ su šiaudeliu Vaiduoklį arbatos puodelyje, lengvą lyg pūką balioną nešti puodelyje, iš kurio balionėlis labai greitai norėjo išskristi, tad skubėti ne visada galima buvo. Bet už kiekvieną teisingai atliktą užduotį visų laukė apdovanojimai – vaiduokliški saldainiai, moliūgėliai-siurprizai.
Visiems šokėjams teko mokytis Vaiduoklių gaudytojų šokių, nukeliauti muzikos garsų pagalba į Havajus, patikrinti, ar gerai sutvirtinti kaulai „Skeleton dance“ ir pagal kitas smagias vaiduokliškas šokių-pokių melodijas siausti salėje.
O kaip gi  Halloween'o vakarėlis be pačių vaiduoklių? Buvo, ir labai daug! Vaikai prigamino labai daug vaiduokliukų, kuriuos sujungėme į vieną ilgą girliandą.
Diskoteka visų dalyvių, mamų, tėčių ir organizatorių bendru šokiu atsisveikino iki kito karto.
Esame dėkingi Mullingaro lietuvių bendruomenės organizatoriams už šventę vaikams, Ivetai Jonušaitei už vaikų tatuiruočių ir veidukų piešimą.

                                                                                                     Daiva Kasikauskienė

                                                                                                     Orintos Liutkutės nuotr.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą