2016 m. lapkričio 14 d., pirmadienis

Astrologinė Auros prognozė lapkričio 15-30 dienoms
Nusimato dvilypis, kiek apgaulingas metas, kai situacija gali pasirodyti geresnė, nei yra iš tiesų. Todėl pasistenkite išlikti saikingi, atsargūs kelyje, bendraujant su nepažįstamais žmonėmis išlaikyti atstumą. Pasistenkite mažiau planuoti. Palikite viską likimo valiai, plaukdami posroviui gausite daugiau likimo dovanų. Kad ir kas nutiktų, priimkite tai kaip ženklą keistis. Pats laikas  atsipalaiduoti ir daryti  tai, kas jums malonu. Taip pat geras metas aplankyti draugus, kurių seniai nematėte, užmegzti naujas pažintis ir dovanoti dovanas.  Įsiklausykite į savo intuiciją, neskubėkite daryti išvadų, apsidžiaugti ar nusivilti. Šis periodas bus kupinas stresinių situacijų, konfliktų, nes tai persilaužimo bei priverstinių permainų metas. Stengdamiesi  spręsti esamas problemas geruoju, kostruktyviu būdu, išlaikysite vidinę pusiausvyrą. Nepakaks vien tik jūsų asmeninio žavesio bei intelekto, teks ieškoti ir kitokių sprendimo taktikų. Tinkamas laikas pirkti nekilnojamą turtą, keliauti ar poilsiauti.


Avinas. Tiktų spręsti profesines problemas neoficialioje aplinkoje – galite sulaukti naudingų patarimų, įgyti įtakingų žmonių paramą. Savaitgalis bus geras bičiuliškiems susibūrimams organizuoti.

Jautis. Apsispręskite pagaliau atviram pokalbiui su mylimu žmogumi, ypač jei pastaruoju metu pakako nesklandumų. Nevenkite pakvietimų praleisti laiką kokiame nors profesiniame pobūvyje. Būkite atidesni tėvams. Atėjo metas pasikalbėti su vadovybe jums svarbiu klausimu.

Dvyniai. Meilės provokacijų dienos: greit susižavėsite ir pasiduosite pagundoms. Ir, ko gero, dėl to visiškai negrauš sąžinė, tad jausitės  labai laimingi. Taip pat bus palanku tvarkyti reikalus, susijusius su kelionėmis ar užsieniečiais.

Vėžys. Vienas netikęs žodis ryte gali sugadinti bet kokius reikalus ir vėl atsidursite ten, nuo ko pradėjote. Lengvabūdiškumas žadant, kritikuojant kitus, duos karčių vaisių, tai itin svarbu prisiminti. Šiuo metu susitikimai, bei  gauti pasiūlymai gali būti naudingi, tiesa, atsaką saulauksite ne taip greitai, kaip tikėsites.

Liūtas. Tiks spręsti finansines problemas, tačiau reikia būti labai apdairiems, nes gauti pasiūlymai ar naujos galimybės gali netikėtai pakenkti jūsų interesams. Apgaulę bus sunkiau pajusti, tad atidžiai tikrinkite informaciją ir dokumentus.

Mergelė. Mokykitės lengviau reaguoti į provokacijas, kitaip patys sau galite tapti priešais. Jums nepatiks daugybė dalykų ir jei jau nuspręsite pakovoti už savo gerovę, darykite tai iki galo. Jokių kompromisų su priešais.

Svarstyklės. Ženklui nepalankus metas. Pasistenkite niekur neskubėti, dėl nieko nekovokite, nes galite lemtingai suklysti. Ypač apdairūs būkite su pinigais bei dokumentais, taip pat nebūkite patiklūs bendraudami su užsieniečiais finansų ar meilės srityje.

Skorpionas. Liūdnokas metas, ypač moterims. Sunku bus pamiršti nuoskaudas, patirtas iš artimųjų. Apgaulingas metas, būsite linkę tikėti nebūtais dalykais, gražiomis pasakomis. Nepriiminėkite jokių svarbių sprendimų, nei susijusių su dalykiniais, nei su meilės reikalais. Taip bus daug patikimiau.

Šaulys. Nepasitikėkite moterų, partnerių bei šefo pažadais. Kai patys pasirengsite įveikti situaciją, tik tuomet kas nors pasikeis į gerą, tiesa, ne iš karto – teks palaukti bent dar keletą savaičių. Labai netinkamas metas kelionėms, galimi nuostuoliai.

Ožiaragis.
Gerai seksis ginčytis, tačiau teks pripažinti savo klaidas. Puikus laikas vizitams pas įtakingus asmenis, susitikimams su valdininkais, draugais bei giminaičiais. Tik atsakingiau patarinėkite, žadėkite, labiau vertinkite savo žodžius.

Vandenis. Labai pasyvus metas, kai niekur  nereikia skubėti ir nervintis, kad kiti vėluoja. Vėliau išvysite, kaip lengvai ir paprastai išsisprendžia tai, kas anksčiau buvo problema. Jūsų nuotaika, savijauta ima gerėti, o reikalai pajudės reikiama kryptimi.

Žuvys. Jūsų laukia sėkmingas laikotarpis.  Tvarkykite skubius, neatidėliotinus reikalus, pirkite, parduokite, keliaukite, bendraukite. Tai puiki proga išreikšti savo nuomonę aplinkiniams ir pareikalauti, kad jūsų nuostatų būtų paisoma. Tai puikus metas svarbiam pokalbiui su vadovybe, būsimu darbdaviu, darbo pakeitimo ar naujo verslo klausimais.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą