2015 m. kovo 26 d., ketvirtadienis

Baltic United nusileido lyderiams

Kovo 13 dieną, Airijos 7 futbolo federacijos Leinster aukščiausioje lygoje buvo žaidžiamas šeštasis turas. Baltic United futbolininkai susitiko su lygos lyderiais latvių Four Grains komanda.
Po penkių sužaistų turų komandas skyrė tik vienas taškas, tad buvo laukiamos kovingos, bei intriguojančios rungtynės. Pradžia lyg ir nežadėjo grėsmingo šturmo, abi komandos atsargiai bandydamos prisitaikyti viena prie kitos. Trečią minutę latvių futbolininkai pabandė prasmūgiuoti į vartus nuo savos aikštės pusės, ir vidutinio smūgio šokinėjantis kamuolys netikėtai atsidūrė Baltic United vartų tinkle. Po tokio netikėto įvarčio mūsų futbolininkai perėjo į atakuojantį futbolą, bei per trejetą minučių susikūrė keturias geras progas. Eriko Žilinsko gražų baudos smūgį pasiųstą į vartų kamputį atmušė Four Grains gynėjas, po to sekė saugo Jūrano Moskaliovo smūgis, kurį varžovų vartininkas kamuolį atmušė prieš pat Audriaus Dimičiuko kojas, bet puolėjui bandant uždaryti vartų kampą kamuolys atsimušė į atraminę koją ir prariedėjo šalia virpsto. Netrukus, antrą gerą progą pasižymėti turėjo Erikas Ž. ,sumaištyje varžovų baudos aikštelėje po Jūrano M. tikslaus perdavimo mūsų krašto saugui, kiek 'nusipjovęs' smūgis pataikė į virpstą. Berods geriausią progą išlyginti rezultatą turėjo Baltic United jaunasis krašto saugas Maksim Šaliapin, kai po tolimo, gynėjo Sauliaus Michalkevičiaus išmesto užribio, Maksimas techniškai atsitvėręs varžovų gynėją iššoko vienas prieš vartininką gražiai permetė kamuolį, bet deja kiek aukščiau vartų. Po tokių susikurtų progų, atėjo laikas nerašytai futbolo patarlei 'neįmuši tu, įmuš tau'... Pirmas išmestas varžovų kampinis ir rezultatas 2-0 Four Grains naudai. Pirmo kėlinio rezultatas, liko nepakitęs iki pat finalinio švilpuko. Patyrusiai latvių komandai toks rezultatas buvo labai palankus, atsitraukę į gynybą likusį rungtynių laiką dažniausiai praleido savo aikštelės pusėje, laukiant savo šanso kontratakų metu. Antrame kėlinyje šimtaprocentinių progų Baltic United futbolininkai nebesukūrė, turėdami pripažinti latvių pranašumą. " Tai buvo skaudi pamoka mums, kai atrodo, kad kontroliuoji žaidimo eigą, o įvarčiai krenta į vartus iš niekur. Žinoma sukurtos ir neišnaudotos progos, rodo tai, tad turime nemažai namų darbų paruošti. Turime labai gerą kolektyvą su gerais, techniškais žaidėjais todėl tikiu, kad sekančios rungtynės bus visiškai kitokios ' -  po rungtynių kalbėjo komandos kapitonas Jūranas Moskaliovas.
Baltic United rungtynių sudėtis: Gintas Baltinas, Marius Buividavičius, Saulius Michalkevičius, Aurimas Kiaulakis, Erikas Žilinskas, Maksim Šaliapin, Jūranas Moskaliovas, Mantas Morkūnas, Martynas Kalinauskas, Audrius Dimičiukas, Gražvydas Radzevičius.