2017 m. sausio 24 d., antradienis

Astrologinė Auros prognozė sausio 25 – vasario 8 dienoms


Prasideda iliuzinis, kritinis metas prieš Mėnulio užtemimą. Šis periodas bus siejamas su apgaulėmis, netikrumu, iliuzijomis, tad mažiau reikėtų dėti vilčių ir kažko tikėtis. Mėnulio poveikis iš pasąmonės gelmių iškels į paviršių įvairiausias baimes, pretenzijas, nepasitenkinimą gyvenimu. Kad ir ką išgirsite ar nuspręsite, kad ir kas jums bus pasiūlyta, neduos laukiamų rezultatų. Tad mažiau viskuo tikėkite, nes tai, kas tuo metu įvyks, bus tiesiog jūsų vidinio pasaulio atspindys (ypač finansiniuose reikaluose). Tad būdami itin sąžiningi sau ir kitiems, sulauksite mažiau problemų ateityje, o meluodami ar nesuvokdami savo melo, nenustėbkite gaudami ne visai malonių likimo siurprizų. Deja, tik vėliau suprasite, kad per skubėjimą ar savo godumą, dėl perdėto panikavimo ar pykčio, įklimpote į problemas. Taip pat nepalanku bus tvirtinti sandorius, sutartis, keisti darbą, gyvenamąją vietą. Išaugs nelaimingų atsitikimų, įvairių avarijų tikimybė. Būkite atidesni maisto produktų, vaistų kokybei  galimi netikėti apsinuodijimai. Būtina vengti svaigalų, taip pat girtų, neadekvačių žmonių, mažiau lankytis masinių žmonių susirinkimo bei renginių vietose.

Avinas. Geriau atsisakyti atsakingų darbų – galite padaryti klaidų, kurios pakenks dalykinei reputacijai. Venkite nereikalingo bendravimo, labiau pasaugokite sveikatą. Šiuo metu bus skatinamas jūsų energetinas fonas, norėsis atlikti kokį nors žygdarbį, tiesa, išaugs ir traumų tikimybė.

Jautis. Būkite pasiruošę netikėtumams. Nesivelkite į intrigas, flirtus, darbe bus pavojinga painioti draugiškus bei tarnybinius santykius. Patartina leisti laiką namie ir daugiau ilsėtis, pasilepinti spa procedūromis, pasinaudoti kosmetologų paslaugomis.

Dvyniai. Bosas bus labai priekabus, tad itin atidžiai atlikite savo darbus. Jei gausite vertingų pasiūlymų, apsispręskite neskubant, apmąstant visus „prieš“ ir „už“. Nevenkite susitikti su draugais, aptarkite savo rūpesčius, išsakykite nuoskaudas. O štai aiškintis santykių su savo antrąja puse nereikėtų.

Vėžys. Jums pasiseks, jei užsitikrinsite kolektyvo, draugų palankumą. Spręskite sudėtingas profesines problemas. Būkite dėmesingesni artimųjų nuotaikoms ir mažiau iš jų reikalaukite, nieko nemokykite, nepirškite savo nuomonės kitiems, nes susilauksite tik pykčio.

Liūtas. Galite gauti intriguojančių pasiūlymų dėl naujo darbo, tolimos kelionės ar net gyvenimo užsienyje, tačiau dabar ne laikas priimti ilgalaikius sprendimus – jums reikia laiko viską ramiai apsvarstyti. Šiek tiek gali susvyruoti sveikata, atkreipkite dėmesi į savo širdies – kraujagyslių sistemos profilaktiką.

Mergelė. Sunkokas periodas. Kad būtumėte stipresni sunkią akimirką, nesipykite su tais, kurie jus remia ir myli, pasistenkite stiprinti ryšius su sąjungininkais, bendraminčiais bei antrąja puse. Tai padės įveikti kilusius sunkumus jūsų gyvenime.

Svarstyklės. Jums keliami reikalavimai bus nemenki, tad pasistenkite kuo kokybiškiau atlikti savo užduotis. Taip pat bus didesnė gamybinių, buitinių traumų tikimybė. Nevažinėkite techniškai netvarkingais automobiliais. Rūpinkitės sveikata.

Skorpionas. Palankus periodas aktyviai veiklai. Visai netinkamas metas įsimylėti ar išreikšti savo jausmus jums patinkančiam asmeniui. Sunkiai seksis susišnekėti net ir su mažais vaikais, dauguma jų bus nesuvaldomi. Gali pablogėti sveikata. Būkite atidesni pasirinkdami maistą.

Šaulys. Su niekuo nesiginčykite nei darbe, nei namie, taip pat niekur nesiveržkite, neskubėkite, nes tuomet tikrai pavėluosite. Ypač nesiaiškinkite meilės santykių. Beje, galimos problemos ir dėl vaikų – neskubėkite ant jų pykti, labiau įsigilinkite į jų poreikius.

Ožiaragis. Atidžiau vertinkite visus susitikimus, užmegztas pažintis, gautus pasiūlymus ir išgirstus patarimus. Palankus metas aptarti reikalus su partneriais, taip pat paieškoti naujų partnerių, rėmėjų. Tiktų ką nors padovanoti sutuoktiniui – nešykštėkite jam malonių žodžių, gėlių, dovanų.

Vandenis. Pakaks visai nedidelių pastangų, kad pakreiptumėte reikalus darbe ar santykius su mylimu žmogumi į geresnę pusę. Galite įsigyti įtakingų gerbėjų, rėmėjų. Puiki galimybė laisvų, kūrybinių profesijų atstovams.


Žuvys. Tikėkite savimi, savo likimu, įveikite abejones. Labiau užsiimkite savimi, savo reikalais, savianalize. Moterims gera proga pakeisti įvaizdį, pasirūpinti savo grožiu, pakeisti garderobą. Puikus laikas romantiškoms pažintims ir susitikimams.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą