2018 m. sausio 22 d., pirmadienis

Airijos kariai, tarnavę "karštuose" taškuose,  nesunkiai gali susirasti darbąKariai, tarnavę Airijos gynybos pajėgose (Ireland's Defence Forces) "karštuose" taškuose, pavyzdžiui, Irake ir likę dirbti privačių verslininkų asmens sargybiniais arba apsaugininkais, lydinčiais konvojus didelės rizikos zonose Artimuosiuose Rytuose, uždirba apie 20 000 eurų per mėnesį, rašo "Irish News". 


Buvę desantininkų armijos (Army Ranger Wing - ARW) kariai, net ir baigę tarnybą, turi didelę paklausą ir dirba kartu su kitais, gerai apmokytais kariais iš viso pasaulio. 

Jie paprastai dirba privačioms karinėms kompanijoms (Private Military Companies - PMC), kurios turi kontraktus su verslo ir valstybinėmis organizacijomis. 

Suma, mokama kiekvienam asmeniui, priklauso nuo grėsmės lygio. 

Pasak armijos šaltinio, "jei žmogus turi hipotekos paskolą ir augina pora vaikų, jam greičiausiai netikslinga eiti dirbti į šias vietas. Tačiau jeigu esate vienišas, tokios vietos gali būti gana patrauklios. Šios organizacijos moka labai gerai, bet jūs turite gyventi bazėje, kurios negalite palikti, kada užsinorėsite". 

Army Ranger Wing (ARW) pirmą kartą į taikos misijos operaciją buvo įtraukta Somalyje 1994 metais. Nuo to laiko taikos palaikymo misijos vykdomos Rytų Timore, Liberijoje ir Čade. 

Pasak šaltinių, kai kurie buvę išminuotojai, dirbantys Jungtinių Tautų išminuotojų tarnyboje (United Nations Mine Action Service - UNMAS), uždirba iki 10 000 eurų per mėnesį ir, apskritai, kariškiai, tarnavę "karštuose" taškuose ir turintys reikiamų įgūdžių, nesunkiai ten gali susirasti darbą".

1 komentaras:

  1. Tai visu pirma ne desantininku armija- o reindzeriai,nes reindzeriai yra reindzeriai ir ne jokie jie armija,niekas neturi armijos dydzio spec.paskirties padaliniu.Visu antra- ne armijos ,o kariuomenes.

    AtsakytiPanaikinti