2018 m. sausio 8 d., pirmadienis

2018 m. Auros horoskopas visiems Zodiako ženklams 
Avinas. Geltonojo šuns metai bus sėkmingi tiems Avinams, kurie bando pradėti naujus darbus, stoti į universitetą ar susirasti darbą. Permainos neišvengiamos.
Asmeniniame gyvenime galite jaustis neužtikrinti, praradę įtaką kitiems žmonėms ir tas jausmas gali jus lydėti bene visus 2018 metus. Jei turite patikimą ir mylimą partnerį ar  gerą draugą šalia savęs, tai jis ar ji būtų tinkamiausias kandidatas, galintis jums padėti atkurti prarastą pusiausvyrą ir savikontrolę. Jūs pagaliau suprasite, kaip svarbu ir naudinga gauti palaikymą ir paramą iš šalies.

Jautis. Būsite nepriklausomas, bet geraširdis. 2018 metai žada būti pakankamai stabilūs, tačiau tai dar nereiškia, kad Jūsų gyvenimas bus tarsi romantiška idilė. Priešingai – santykiai su tėvais kartais gali pradėti tik rusenti. Žvaigždės pataria nenerti į slaptus meilės nuotykius, ypač jei esate vedę, nes rizikuojate gerokai nudegti dėl tokio neatsakingumo. Jaučiams geriau ieškoti tvirtų ir ilgai trunkančių santykių. Jums bus svarbu jausti saugumo jausmą, turėti su jus supančiais žmonėmis bendrų interesų, pomėgių.

Dvyniai. Dvyniai ieškos taikaus prieglobsčio, todėl 2018 metais daugiausiai dėmesio skirsite santykiams. Gali kilti nenumaldomas noras įsigyti mažą, bet savo nekilnojamąjį turtą ir daugeliui tai pavyks. Iš tiesų, visas jūsų gyvenimas bus tarsi komunikavimo su aplinkiniais rinkinys. Nepakelsite vienatvės, tad šiais metais ieškokite, bei kurkite tvirtus, draugiškus santykius su aplinkiniais. Jausite nenumaldomą troškimą bent laikinai įsikurti ten, kur būtų ramu ir saugu. 

Vėžys. Vėžius 2018-ieji paskatins susitaikymui su pačiu savimi, savo turimais pliusais ir minusais. Suvoksite, kad iš esmės dauguma žmonių niekada nepasiekia brandos, o jūs sieksite išminties, dvasingumo, keisitės iš pagrindų. Tačiau savimi pasitikintys šio ženklo atstovai kartu su geranorišku ir atkakliu Geltonuoju šunimi įveiks visus išbandymus ir ras išeitį iš bet kokių situacijų.

Liūtas. Liūtams artėja spalvingi 2018 metai. Šuns metų žvaigždės  pranašauja, kad pilkos spalvos tikrai nepadės išryškinti Jūsų jausmingo bei „karšto“ charakterio. Aišku, nebūtina visus akinti spalvų gausa ir ryškumu, tiesiog tinkamai pasirinktas atspalvis Liūtams tikrai turėtų atnešti naudos, bet perdėtas pasitikėjimas savimi gali iškrėsti nemalonų pokštą. Metų pradžioje jie rizikuoja patirti nuostolių dėl nesėkmingos ir nereikalingos veiklos, tad būtina valdyti emocijas ir kruopščiai apgalvoti visus savo sprendimus.

Mergelė. 2018 metais stenkitės būti pavyzdžiu kitiems. Ateinantys metai Jus išmokys gilesnio ir aiškesnio suvokimo, žvelgiant į tam tikrus dalykus, supančius jus. Patartina susirūpinti savo psichine sveikata, kuri kitais metais taps ypač pažeidžiama. Tai gali lemti ir padidėjusį imlumą ligoms bei traumoms. Ypač daug dėmesio skirkite nervų bei virškinimo sistemoms, kurios pareikalaus išskirtinai švelnaus gydymo būdo.

Svarstyklės. Ateinančiais metais Svarstyklės dės visas pastangas, kad atrastų savo vietą šioje žemėje. Žmonės, gimę po Svarstyklių ženklu, mėgsta būti tarp žmonių, jie trokšta būti pastebėti net ir kasdieniniame gyvenime, o ne susilieti su pilka minia. Taip pat šiais metais sieksite pusiausvyros. Jausitės laisvi, savimi pasitikintys, nepriklausomi, išdidūs. Sustiprės poreikis būti savo gyvenimo šeimininku bei elgtis taip, kaip visada troškote. Galite įgyvendinti vieną iš seniai brandintų  sumanymų. Labiausiai sėkmė lydės tuos,kurie užsiėmę administravimu arba jų veikla susijusi su aukšto rango pareigūnų derybomis.  

Skorpionas. Metai apdovanoti sėkmės gausa. Jums žvaigždės žada, kad 2018-aisiais būsite panašūs į vikrią ir gudrią lapę. Turėsite didelį šansą įlisti kur tik panorėsite ir būsite nei pastebėti, nei kritikuojami. Nesvarbu kur, sėkmė jus lydės visus metus. Gali būti jautresnė psichika, atsiras daugiau nerimo darbe, santykiuose su artimaisiais. Jums būdingas bruožas – užsispyrimas ir gebėjimas eiti link savo tikslo padės pasiekti naujas viršūnes, mėgautis pergalėmis ir sulaukti sėkmės.

Šaulys. 2018 metais Šauliai bandys suderinti iš aplinkos kylančius reikalavimus su savo propaguojamu, ramybe grįstu sėkmingu gyvenimu, o jo ingridientai visiškai paprasti: žiupsnelis narsos, sauja pasitikėjimo savimi ir didelė porcija nuoširdumo. Be abejo, reikiamu metu reikės ištarti žodį “ne”. Šuns metai  išryškins jūsų stiprybę, kaip labiausiai jumyse dominuojantį bruožą. Džiaugsmo teiks kelionės, nauji įspūdžiai ir pažintys. Jums atsiras galimybė palikti gerą įspūdį, dalintis savo žiniomis ir talentais, dėl ko aplinkiniai ims dar palankiau vertinti Šaulius. Šuns metais galite drąsiai imtis pačių netikėčiausių projektų, nes juos pavyks puikiai įgyvendinti.

Ožiaragis. Ožiaragiams Šuns  metai padės susivokti savyje bei sulaukti daugiau supratingumo iš aplinkinių.  Geltonasis šuo atneš daug pozityvumo ir sugrąžins pasitikėjimą, atsiras stabilumas ir įsiviešpataus dvasinė ramybė. Ožiaragiai daugiau nebesiblaškys ir drąsiai žengs pirmyn su jiems būdingu užsispyrimu ir bus už tai apdovanoti. Tiesa, dėl to reikia teisingai pasinaudoti sukaupta teigiama ir neigiama patirtimi. Ir visiškai bus nesvarbu, ar tai apims jūsų politines pažiūras, seksualinį gyvenimą, sarkastišką humorą –  visa tai bus priimta ir suprasta, ypač tų, kurie jus tikrai myli.


Vandenis. 2018 metais stenkitės neįklimpti į skolas, o jei tokių jau turite – kuriam laikui susitaikykite su šia našta. Žvaigždės įspėja, kad ateinančiais metais ypač norėsis bet kokia kaina pasprukti iš šio užburto rato. Visa galva pasinėrę į darbą, Vandeniai rizikuoja prarasti gerus santykius su draugais ir šeimos nariais. Antroji metų pusė bus tikrai lemtinga, nes teks priimti svarbius sprendimus. Prisiminkite, kad Geltonasis šuo jūsų pusėje, tačiau venkite skubotų poelgių. Tas košmaras, kurio jaučiatės persekiojami, po truputį trauksis ir atlaisvins jūsų pečius jau antroje metų puseje.

Žuvys. Žuvų ženklo atstovams 2018-ieji bus tikrai palankūs bei dosnūs metai. Balta spalva ne tik sukurs šventišką atmosferą pilkoje kasdienybėje, bet ir padės pritraukti sėkmę. Imkitės bet kokios veiklos ar net kelių projektų iškart. Tai, kas nereikalinga, atsisijos, o pasirinkta kryptis taps lemtinga. Tačiau nesutarimų su artimaisiais fone gali kilti rimti konfliktai. Išsiskirsite gebėjimu rasti kalbą su visais, tačiau, kaip ir visda, būsite nepakantūs neteisybei.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą