2014 m. spalio 30 d., ketvirtadienis

‘’Baltic United’’ klubo kelias į Braziliją

Štai dar viena staigmenėle iš ‘’Baltic United’’ futbolo klubo. Priminsime,kad lietuvaičiai dalyvauja Airijos 7-7 Futbolo Federacijos čempionate,o pati Federacija priklauso Pasaulinei 7-7 Futbolo Organizacijai, kuri vienija apie 20 Pasaulio šalių (www.f7ww.org).
Kaip vienintelis lietuviškas klubas, rungtyniaujantis čempionato aukščiausiame divizione (3-oje turnyrinės lentelės vietoje), neliko nepastebėti federacijos atstovų ir gavo netiketą pasiūlymą- dalyvauti Pasaulio Klubų ir Rinktinių Futbolo Čempionate, kuris vyks Brazilijoje, Kuritibos (Curitiba) mieste. Futbolo šventė vyks šių metų Gruodzio 10-21 dienomis. Čempionate, kur varžysis tokios šalys, kaip Brazilija, Argentina,Urugvajus, Italija, Kanada, Meksika, Japonija, Airija ir kt. "Mes labai džiaugiamės, kad mums teko tokia didžiulė garbė atstovauti Lietuvą, tai be abejonės bus vienas iš dižiausių klubo istorijos įvykių. Tai tik paskatins mūsų ambicijas tobulėti toliau. Tuo pačiu stengsimės, kiek galima labiau populiarinti Lietuvos vardą.Turnyrui esame nusiteikę rimtai, negailėdami savo jėgų ir laiko. Po darbų, renkamės į treniruotes, kai kurie iš mūsų žaidėjų  keliauja po 100 kilometrų į treniruotes.‘‘  Pasakojo klubo įkūrėjas Juranas Moskaliovas.
Šį savaitgalį, spalio 25-26 dienomis 12 val. yra organizuojamas Tarptautinis draugiškas turnyras, kuriame jėgas išbandys Airijos, Rumunijos, Lenkijos bei Lietuvos rinktinės. Turnyras vyks National Sports Campus komplekse (Blanchardstown,D 15). Visus maloniai kviečiame pasimėgauti futbolu,bei palaikyti mūsų vyrukus.
Visos Baltic United  naujienos: www.facebook.com/balticunitedfc


1 komentaras:

  1. Sveiki vaikinai! Tai skirta tik šiam nuostabiam burtų kolekcionieriui, kuriam verta sekti, taip pat Katherine, mano geriausiai draugei. Aš esu Donna Burkley, aš gyvenu San Fransisko įlankoje, Kalifornijoje, mano emocinis gyvenimas pasikeitė į gerąją pusę po intervencijos. Egwali, kurį pristatė mano brangus draugas, kai visi manėme, kad tai padaryta atvirkščiai, taip ir atsitiko. Patikėkite, aš buvau nepatikimas dėl savo skirtingų susitikimų su daugybe burtininkų ir svetainių, kad sugrąžinčiau savo žavų ir simpatišką vyrą, be jokios abejonės, kad ten turėjo būti patikima vieta. Tada Kathy atėjo su daktaro Egwali straipsniu ir, užtarus gydytoją, pertrauka buvo visiškai kitokia patirtis ir naujas meilės maišas man ir vaikams. Šiandien mes vėl susituokėme ir nuostabiai gyvenome, dabar galiu patogiai vadintis tikru tikinčiuoju, vaikinai, kurie galėtų įsivaizduoti, kad jis grįš, dar kartą ačiū dr. Daugiau malonės jūsų alkūnėms. išimtis .. Tai jūsų kontaktai. „Whatsapp“: +2348122948392 / paštas: dregwalispellbinder@gmail.com

    AtsakytiPanaikinti