2014 m. spalio 31 d., penktadienis

5 keisčiausios ir nuotaiką keliančios istorijos

Keistas tas mūsų pasaulis… Ir ko gi čia jame tik nenutinka… Apžvelkime net septynias mūsų surastas istorijas, kurių, greičiausiai, dar neteko išgirsti. Nenustebkite, jei būsite šokiruoti!
“Parduodu sūnų. Labai žema kaina!”

Viena jauna mamytė iš Australijos dabar tardoma dėl neįprastinio skelbimo internete: ji norėjo parduoti savo pačios vaiką. Naudodamasi populiariuoju eBay, moteris siūlė įsigyti ne tik berniuką, bet ir mergaitę, abu mažyliai –  10 metų amžiaus. Nepatikėsite, bet prie skelbimo buvo pridėta net jų nuotrauka. Kiti portalo eBay vartotojai apie neteisėtą veiklą įspėjo vietinę policiją. Pareigūnai moterį iš Gilongo (pietų Australija) greit susėmė kaip nusikaltėlę, tačiau greitai įsitikino, kad viso labo šis skelbimas yra tik pokštas. Vietinis pareigūnas kalbėjo: “mes šios moters niekuo negalime apkaltinti, nes internetinis užrašas buvo suklastotas. Tačiau skubame įspėti mūsų gerbiamus šalies piliečius tokių išdaigų vengti.”
Kai banginis tau ištaria “ačiū”…
Gamta mums padovanojo begalę gražių dalykų, tačiau vieni juos stengiasi saugoti ir puoselėti, o kiti – viską sunaikinti. Tačiau nemanykite, jog gamta nemoka ištarti nuostabaus žodžio “ačiū”.  Trys žvejai Kalifornijoje išgelbėjo myriop pasmerktą banginį, o pastarsis, atsidėkodamas, padovanojo įstabų šokį vandenyje. Didžiulio žinduolio plaukmenys buvo įsipainioję į žvejų tinklus. Gyvūnas kankinosi daugiau nei valandą. Vienas žvejys šoko į vandenį ir nuplaukė banginio link. “Nepatikėsite, tačiau mūsų žvilgsniai susitiko ir mes supratome, kas ir kaip turi vykti. Juk jis vienu savo peleko mostelėjimu galėjo mane užmušti. Nepaisant visko, mums tai pavyko!” – kalbėjo drąsuolis. Po keletos akimirkų, banginis tryško energija ir savo išgelbėtojus apdovanojo nepaprastu reginiu: padarė net 40 šuolių virš vandens. Argi tai ne žavinga?
“Kaip aš užstrigau? Geriau neklausk…”
Vienas Kinijos pilietis visai netyčia viešajame tualete pametė raktus. Jie, žinoma, įkrito tiesiai į klozetą. Vyrukas pats ėmėsi iniciatyvos, įkišo ranką į tualeto angą ir… užstrigo. Kiti šios vietos lankytojai stengėsi jam padėti, tačiau nei vienam nepavyko. Galiausiai, buvo iškviesti ugniagesiai gelbėtojai. Jiems teko išardyti sieną ir perkirsti vamzdžius, kol suprato, kad jaunuolio ranką suspaudė guminis žiedas. Po dviejų valandų vyriškis galiausiai buvo išlaisvintas ir be raktų, visas “kvepiantis” turėjo vykti į namus.
 Bitės žudikės
Vienas Kinijos fermeris išdrįso sudalyvauti kiek keistokame konkurse – “Surink bičių kolekciją ant savo kūno”. Vang Dalin iš Hunano provincijos nepabūgo ir nugalėjo. Taisyklės buvo paprastos: ant nuogo kūno uždedama bičių motinėlė, kuri pritraukia kitas bites darbininkes. Pirmosios vietos prizininkas surinko rekordinį skaičių medaus nešėjų – net 26.86kg, o jo priešininkas – vos 22.9 kg. Jiems teko ištisą valandą stovėti, kol ant jų kūno rinkosi bitės; jos ropojo ant rankų, kojų ausų ir t.t. O šis renginys sutelkė ir nemenką minią smalsuolių, kurie susižavėję aikčiojo dėl šių skraidančių vabzdžių gausos.
Kai meilė vėluoja…
Amerikietė studentė, kilusi iš Pensilvanijos, siuntė laišką, kuriame prisiekė amžiną meilę savo vaikinui. Tačiau jis tikslo dar nepasiekė net praėjus 53 metams…  Laiškutis, parašytas 1958 metais, šiuo metu yra Kalifornijos Universiteto archyve, nes vis dar bandoma susisiekti su adresatu. O tas laimingasis – tai C. Moore, kuriam šiuo metu turėtų būti 70, jis gyvena gretimoje valstijoje. Šis meilės prisipažinimas išsiųstas iš Pitsburgo 1958 metų vasario 20 dieną. Adresatas – C. Moore, tuo metu buvęs Kalifornijos universiteto pirmakursis. Tačiau kol kas neišsiaiškinta, kas jį siuntė. Laiške pasirašė – “amžinai tavo, Woni”- ir jokio adreso, ar kito kontakto.


1 komentaras:

  1. Sveiki, vaikinai! nuoširdžiausiai dėkoju daktarui Egwali, kurio užkeikimas padarė didelių pokyčių mano gyvenime. Tonis, mano buvęs, buvo mielas iki gyvos galvos ir nenorėjo, kad jaustųsi blogai, bet iš niekur, kur jis nustojo tikrintis, o visi rūpesčiai dingo, aš žinojau, kad viskas neteisinga, nes tai buvo akivaizdu fantastiškas ir patikimas kerėtojas, kai buvęs mane paliko už nieką, o bumas liko be galo mielas ir štai kaip jis akies mirksniu vėl atsidūrė mano rankose, dabar mes gyvename laimingai, kaip sakė daktaras Egwali. Aš naudojuosi šiuo forumu norėdamas pasidalinti savo nuostabia istorija, o tavo - ne išimtis, pabandyk ir lažinuosi, kad tu labai džiaugiesi, kad tai padarei. Prie jo galite prisijungti per bet kurią iš šių platformų. El. Paštas: Dregwalispellbinder@gmail.com / Whatsapp: +2348122948392

    AtsakytiPanaikinti