2014 m. spalio 7 d., antradienis

Astrologinė Auros prognozė spalio 8-22 dienoms

Daugumai artėjantis periodas bus prieštaringu. Gali pradėti byrėti iliuzijos siekiant užsibrėžtų tikslų ar idėjų. Patartina orientuotis į savo įntuiciją, vidinę patirtį, galima padaryti neleistiną klaidą pasirinkant ne tą žmogų ar veiklą. Lauks daugiau išbandymų, nenumatytų kliūčių, nesėkmingų sandorių, finansinių netekčių. Fortūna netikėtai pasisuks veidu sukčiams, avantiūristams, žmonėms kurių veikla susijusi su pinigų apiplovimu ar nelegalia veikla. Siekiantiems užsitarnauti savo autoritetą bet kokiomis priemonėmis bus lengva tai pasiekti. Tačiau svarbu nepamiršti, kad lazda turi du galus ir visas blogis gali sugrįžti bumerangu.

Avinas. Gali pasirodyti, kad visi nusistatę prieš jus. Neieškokite priešų ten kur jų nėra. Pasitikėdami savo aplinka, rasite tinkamą išeiti iš bet kokios sudėtingos ar keblios situacijos.
Jautis. Neskubėkite tvarkyti finansinių reikalų, atidėkite visus susitikimus kitos savaitės pabaigai. Labai nesėkmingas periodas siekiant savo tikslų. Neišlaidaukite, verčiau pataupykite savo sveikatą ir pinigus.
Dvyniai. Apribojimų metas. Viską darykite gerai apskaičiuodami savo išteklius. Nesivelkite į avantiūras, jei negalite numatyti kuo tai baigsis. Naujos pažintys gali būti lemtingomis.
Vėžys. Naujienos nedžiugins. Teks nedelsiant spręsti iškilusias problemas. Pasikliaukite savo nuojauta, ji nurodys teisingą kelią. Venkite alkoholio, ir taip jau užsiimsite saviapgaule.
Liūtas. Galite įsivelti į konfliktinę situaciją, kuri užsitęs labai ilgam. Pasistenkite nieko nemokyti, neauklėti, kad dar labiau neužaštrinti situacijos. Leisdami įvykiams tekėti sava vaga išvengsite nemalonumų.
Mergelė. Ieškosite bendraminčių, palaikančių jūsų idėjas ir norus. Pasistenkite neleisti tinginiams savęs išnaudoti. Stebėkite savo sapnus, jie šiuo metu jie yra pranašingi.
Svarstyklės. Šis laikotarpis pasižymės kūrybinių idėjų ir veiklos intensyvumu. Daugiau teks investuoti į savo veiklos plėtimą. Pasistenkite mažiau pasakoti apie savo planus, antraip jų nepavyks įgyvendinti.
Skorpionas. Laukia intesyvus darbymetis. Teks daug keliauti, bendrauti su nepažįstamais žmonėmis. Tikrinkite gaunamą informaciją, dokumentus. Padidintos rizikos metas finansuose.
Šaulys. Ramus periodas. Naujos idėjos ar susitikimai neduos jokios finansinės naudos. Nedarykite skubotų išvadų susijusių su savo antraja puse, informacija gali nepasiteisinti.
Ožiaragis. Nesivelkite į jokias veiklos sritis, ypač mažai žinomas. Šiuo metu palanku užsiimti savęs tobulinimu. Užsirašykite į kursus, seminarus. Galite netikėtai sutikti malonų žmogų, kuris duos jums naudingos informacijos.
Vandenis. Labai sudėtingas laikotarpis. Venkite didesnių psichologinių problemų. Pats laikas pailsėti, kur nors išvažiuoti. Nieko naujo nepradėkite tol, kol nebūsite visiškai tikri dėl savo ateities.

Žuvys. Atsiras naujų finansinių galimybių. Gausite tai, ko taip seniai tikėjotės. Nepraleiskite progos tvirtai įsikibti į gyvenimą ir siekti savo tikslų. Laukia didelė sėkmė.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą