2014 m. gegužės 10 d., šeštadienis

Lietuvos popscenos karalienė Džordana Butkutė po ilgos pertraukos skelbia koncertinį turą „Nesudeginta ant laužo“

Trečiąjį dešimtmetį šalies popscenoje skaičiuojanti dainininkė Džordana Butkutė paskelbė apie rudenį įvyksiantį koncertinį turą „Nesudeginta ant laužo“. Žvaigždė po ilgos pertraukos sugrįžta į didžiąsias Lietuvos arenas ir savo naujausią koncertinę programą pristatys penkiuose šalies miestuose.

„Nors dar daug darbų reikia nuveikti iki rudens, kad žiūrovams galėtume padovanoti nepamirštamus koncertus, labai nekantraudama laukiu, kada su visa komanda leisimės į gastroles. Ilgą laiką svajojau apie tokį areninį turą, brandinau šią mintį ne vienerius metus, todėl labai džiaugiuosi, kad šiandien, paskelbdama apie jį viešai, žengiu dar vieną žingsnį jo link. Aš ir visa komanda pasistengsime, kad jis taptų išskirtinis ir nepamirštamas. Dovanosiu jį žiūrovams, nesvarbu, ar jie mane palaikė, ar smerkė, svarbu, kad buvo šalia“, – sako Džordana Butkutė.
Koncertinį turą viena žymiausių šalies dainininkių pradės:
spalio 18 d. koncertu Klaipėdos „Švyturio“ arenoje,
spalio 25 d. atlikėja sveikinsis su publika Vilniaus „Siemens“ arenoje,
lapkričio 8 d. keliaus į Šiaulių areną,
lapkričio 15 d. pasirodys Kauno „Žalgirio“ arenoje,
turą vainikuos lapkričio 22 d. koncertas Panevėžio „Cido“ arenoje.
Vėliau koncertinis turas „Nesudeginta ant laužo“ bus tęsiamas užsienyje, Dubline koncertas planuojamas lapkričio 29 dieną.
Pagrįstai ar nepagrįstai linksniuojamas Džordanos vardas ir aptariamos jos gyvenimo detalės dažnai įnešdavo prieštaringų nuomonių, diskusijų ir apkalbų apie jos asmenybę, kūrybą ir patį gyvenimą. Tačiau tai šios moters nesustabdė, nesunaikino, nepalaužė asmenybės, priešingai – sustiprino ir suteikė dar daugiau ryžto bei jėgų naujiems darbams. Pastaruosius bus galima įvertinti koncertuose rudenį.
„Nesudeginta ant laužo“ – tai visas Džordanos gyvenimas, perkeltas į muzikinių kūrinių pasaulį, kurį atlikėja paviešins atlikdama dainas ir jas išgyvendama scenoje, kaip visada šimtu procentų atiduodama save gerbėjams, priešams ir draugams.
Džordana klausytojams žada neblėstantį nuoširdumą ir aukščiausio lygio muziką, kurią papildys geriausias koncertinis garsas Lietuvoje ir vienas įspūdingiausių apšvietimų Lietuvos koncertų istorijoje.

Turo koncertuose drauge su Dž. Butkute pasirodys dešimties profesionalių muzikantų komanda. Koncertuose skambės ne tik atlikėjos kūriniai iš naujausio albumo „Kryžkelės“, bet ir visų puikiai pažįstami hitai: „Nemylėjau tavęs“, „Man patinka taip gyventi“, „Dėl tavęs“, „Vienas namuose“, „Sudužusios viltys“ ir daugelis kitų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą